Obsidiaan ja Dalmaatsia Jaspis 18€

Käevõru pikkus u.20,5cm
Pärlite suurus 8 ja 9mm

DALMAATSIA JASPIS
a
vab juur- , sakraal- ja maatšakrad, sidudes hinge kehaga ja tuletab meile meelde, et meie hing on praegu maapealsel rännakul. Arvatakse, et kivi suudab hoiatada läheneva ohu eest ja toetab kõigis olukordades enesevalitsuse säilimist.
Dalmaatsia jaspis aitab sul blokeeringud ja barjäärid, mille sa enda kaitseks aastate jooksul ehitanud oled. Samuti aitab dalmaatsia jaspis sul lahti lasta kogunenud vihast ja vajadusest kätte maksta. Ta paneb su ümber hindama kõik olukorrad, milles oled võtnud ohvrirolli ning aitab andestada neile, kes on sulle kunagi liiga teinud. Selle kristalli vibratsioonid aitavad sul näha suuremat pilti, lasta vabaks kõik sind mitte teenivad emotsioonid ning õppida taas usaldama. Sel moel aitab dalmaatsia jaspis sul elus edasi liikuda ning muuhulgas jõuda lähemale ka oma tõelisele elueesmärgile.
Psühholoogilisel tasandil on see kivi ühenduses sinu sisemise lapsega, virgutades sinus mängulisust ja lapselikku rõõmu. On suureks abiks, kui oled depressioonis või kurnatud.
Tänu turmaliinisisaldusele puhastab dalmaatsia kivi kiiresti negatiivsed energiad ja kahjulikud mustrid. Kui sul on kalduvus üle mõelda või liiga keeruliseks ajada, siis aitab kivi sul need mõtted välja lülitada ja füüsilisele tasandile jääda.
Dalmaatsia kivi soodustab truudust ja tasakaalustab emotsioone.
OBSIDIAANI ERIM, APTŠI PISAR
 on üks parimaid kive kurbuse, kaotuse- ja leinavalu leevendamiseks. Puhastab aurat negatiivsetest emotsioonidest, maandab ja suurendab elujõudu. Imab endasse mittekasulikke energiaid, et luua sulle tugev kaitse. Võrreldes teiste obsidiaanidega, on Apatši pisar pehmema energiavooga ja kiirgab soojust. Obsidiaan absorbeerib inimestest ja keskkonnast tulenevaid negatiivseid energiaid. See omadus teeb sellest kivist väga hea aurapuhastaja. Kui oled kandnud endas negatiivseid emotsioone, mida pole julgenud väljendada, siis aitab see kivi ka neil vabaneda. Aitab sul näha elu rõõmuküllasest aspektist. Mõjutab lihaspingetest vabanemist, mistõttu suureneb elujõud ja füüsiline tugevus.

Aitavab leevendada leinavalu, kurbust ja emotsionaalset pinget. Usutakse, et see on üks kõige paremaid kristalle leinaperioodil, kuna aitab vabaneda kurbusel ja minevikuvaludel. Aitab halastamatult pinnale tõusta kõikidel sinus olevatel vigadel ja puudustel, näidates sulle ennast justkui peegelpildis. Kivist on palju kasu, kui oled muutunud iseenda kõige suuremaks "vaenlaseks", kes ei luba teha oma elus muudatusi. Mõjub tervendavalt ka ennasthävitavatele käitusmustritele ja igasugustele sõltuvustele: suitsetamine, liigsöömine, alkoholism jt.

Aitab leida hinge eesmärki ja teada saada, kes sa tegelikult oled. Ole valmis selleks, et tulevad pinnale emotsioonid ja tunded, mis on kaasa tulnud minevikust. Toob päevavalgele probleemi tuuma ning sunnib otsa vaatama oma tõelisele minale, suurendades kõiki sinu sees olevaid negatiivseid energiaid. See on vajalik selleks, et saaksid neid kogeda ja seejärel vabaks lasta. Seistes probleemiga vastamisi, toimub su sees sügav hingeline vabanemine ja tervenemine.

On kasulik kivi tervendajatele, sest hoiab sind oma tööd tehes turvaliselt kaitstuna. Loob tervendusel tugeva maaühenduse, vabastab vanadest valutekitavatest tunnetest ja aitab emotsionaalkehal tervenda. 

Apatši pisar vabastab lihasspasme, puhastab verd, turgutab immuunsust, aitab omastada C ja D vitamiini. Obsidiaanina: põletikud, nakkushaigused, maohaavandid, seedimine, vereringe, luustik, depressioon, närvilisus, stress, viha.