Ghosts & Spirit Tarot Deck 30€

 Ghosts and Spirits Taroton hingematvalt ilus kaarditekk, mis kasutab jutte ja legende kummitustest ja vaimudest kogu maailmast. 

Kaardid on kaunilt kaunistatud pärgamendivärviga ja pealkiri on kirjutatud iga kaardi allosas uhkes voolav skriptis. Kaardimõõtmed on täiesti fantastilised, nagu tavaliselt USA kaarditekkide puhul, ja see on lihtsalt õige suurus, mida kasutada, isegi kui teil võivad olla väiksemad käed. Kaardi tagaküljel olevad värvid on fantastiliselt tehtud.
Kummituste ja vaimude Tarotiga kaasas olev LWB (väike valge raamat) annab nii iga kummituse taga oleva loo ja päritolu kui ka kaardi määratluse, ehkki Lisa ei anna LWB-s vastupidiseid tähendusi, saab neid kaarte mõlemast lugeda püsti ja tagurpidi.

Kaartidel olevad kujutised on keerukad ja üsna detailsed ning lähemal vaatlusel näete ümbritsevate värvide ja mustritega peegelduvaid nägusid ja vaimusid, näiteks Fool, mis kirjeldab Leshy (puidu piiritus, mis elavad Läänemere tumedates metsades ) ja kogu selle seikleja ümber võib näha kaljude ja põõsaste juurest piilumas väikseid vaime, kiviolendeid ja nägusid. Selline vinge tekk!

See helendav tekk esindab 79 eeterlikku olendit, mõned hirmutavad, mõned sõbralikud. Taroti sümboolika kaudu edastavad nad oma sõnumeid kaugemalt, valgustades inimeste kogemusi.

Pakk sisaldab 79 kaarti ja kasutusjuhendit.