The Power of Love Kaardid 21€

Kaardipakis on 44 kaarti ja juhend
Kaardid on inglise keelsed
Armastuse jõud James van Praaghilt, see on jõud, mis meid ümbritseb ja ühendab. Selles kastis olevate 44 kaardiga kaasnevaid inspireerivaid sõnumeid suunavad rahvusvaheliselt tunnustatud andmekandja James Van Praagh. Tänu oma tarkusele ja vaimse maailma õpetajatele ilmneb sügavam armastuse vorm.

Aktiveerimiskaardid aitavad teil äratada armastuse võimu ennast. Lisatud brošüür annab ülevaate kaartide tähendusest ja aitab valida igale olukorrale õiged juhised. Kuula oma hinge häält, tee sügavam seos universumiga ja tunda armastust, mis voolab sinu läbi.
Teie eesmärk inimese vormis elamise ajal on avaldada armastust selles füüsilises mõõtmes. Kuid nagu paljud julged hinged, kes on otsustanud selle raske ülesande lahendada, peate seda endale meelde tuletama, et aktiveerida see sisemine jõud, mis teie sees elab.  See kaardipakk tuletab teile meelde, et armastus on põhjus, miks te siin olete. Lihtsalt tõmmake üks kaart igal hommikul, et saaksite sellele päevale keskenduda, või järgige kaasasoleva juhendi juhiseid ja saada vilunudeks, et luua enda, sõprade või klientide jaoks aktiveerimismärke.

Armastus ei tunne piire, see on jõud, mis hoiab kõike koos. Olge armastusega volitatud. . .