Granaat, Ametüst, Oliviin ja Tsitriin sõrmus 49€

Kaal 3,32g
Suurus 17
Hõbe 925
AMETÜST on kõrge vaimse vibratsiooniga, toetades vaimse kasvamise teekonnal. See erakordselt võimas kristall hoiab eemal madala sagedusega emotsioonid ja inimesed ehk annab tugeva kaitse. Ta oskab endaga kaasa tuua rahu ja tasakaalu ning sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Ametüst on seotud tundlikkusega inimeste vahelistes suhetes – ta soodustab partnerite (sh armastussuhted) vaheliste sisemiste piirangute ja konfliktide ületamist. Ametüst viib tasakaalu füüsilise, mentaalse ja vaimse keha.
TSITRIIN  toob ellu päikselisust, rõõmu, positiivust ja rahu. Aitab saavutada edu, olla endaga rahul ja manifesteerida küllust. Loob emotsionaalset tasakaalu ja pakub leevendust rasketel eluhetkedel. 
OLIVIINI kutsutakse küllusekiviks, kuna aitab tuua ellu jõukust, õnne, rõõmu ja armastust. Julgustab sind väljendama oma armastust ja rõõmu ning aitab näha ilu enda ümber. Vabastab rõhuvatest tunnetest, toob mõtteselgust ja kaitseb negatiivsete energiate eest.
GRANAAT annab elujõudu, aitab sul elada rõõmsalt ja julgelt. Grnaadi energiad on väga külluslikud, keha ja elujõudu taastavad. Suurendab vitaalsust, enesekindlust ja tegutsemistahet.  Loob tugeva ühenduse südamekeskuse ja maaenergiate vahel, et tunnetaksid täielikku kohaolu ning teostaksid oma ideid. Hea abiline depressiooni korral ja stressirikkal perioodil, aidates kehal kiiremini jõuvarud taastada. On abiks kriisiolukordades, suurendades s kindlust, julgust ja eneseusaldust. Nii et olen äärmiselt mitmekülgne abiline ja suurepärane energiate tasakaalustaja.