Unakiit kaelakee

Kee pikkus. u. 50cm

UNAKIIT tasakaalustab emotsioone vaimsusega. Kolmandale silmale paigutatuna avab unakiit silma ja edendab visualisatsiooni ning selgeltnägemist. Vajadusel annab see kivi ka maandamise ja see on kasulik pärast meditatsiooni või psüühilist pingutust.
Unakiit  levitab rahulikku õrna energiat ja võib likvideerida televisiooni elektromagnetilise saaste mõju, kui paigutada see televiisori üeale või selle lähedusse.
Unakiit kergendab ümbersündi, aidates tuua päevavalgele ja omaks võtta minevikublokaadide põhjusi ning lastes õrnalt vabaks seisundid, mis pärsivad vaimset ja psühholoogilist arengut. Aitab ka möödunud elusid tervendada, sest läheb tagasi probleemi allika juurde ja mõtestav seda uuesti. Sel eesmärgil võib unakiiti paigutada kolmandale silmale.
Ükskõik kas haigusseisund pärineb lähemast või kaugemast minevikust, jõuab unakiit selle juurteni kõigil tasanditel ja kergitab selle pinnale, nii et seda saab ümber kujundada.
Unakiit toetab põhihaigusest toibumisel ja taastumisel. Tervendab sigimissüsteemi, stimuleerib vajadusel kaalus juurdevõtmist ja soodustab raseduse probleemideta kulgemist ning naha kudede ja juuste kasvu.
Asetage kolmandale silmale, ravitsemist vajavale kohale või kasutage eliksiirina.