Aventuriin, hauliit ja obsidiaan 16€

AVENTURIIN on väga võimas jõukuse kivi . See on juhtide kivi, arendab liidriomadusi, annab enesekindlust ja sihikindlust ning toetab otsuste tegemisel ja vastutuse kandmisel. Kutsub ligi materiaalset jõukust ja suurendab jõukust.
Roheline aventuriin on oma olemuselt sobiv kivi südamekeskuse aktiveerimiseks, et saaksid elada lähtudes oma südamest ja kaastundest kõige elava vastu – see aga toob armastuse ja rõõmu ja õnnetunde. Aventuriin aitab teravada oma tajusid ning suurendada loovust. Peale emotsionaalseid üleelamisi aitab hästi draamadest taastuda, leevendab ka viha ja ärritust. Füüsiliselt soodustab aventuriin head enesetunnet. Tasakaalustab naiselikku ja mehelikku energiat ning soodustab südame uuenemist.
Vaimselt toetab aventuriin südametšakrat, kaitstes südame energiat psüühilise vampiirluse eest.
Aitab ka elektromagneetilise kiirguste vastu.
Obsidiaani erim, Apatši pisar on üks parimaid kive kurbuse, kaotuse- ja leinavalu leevendamiseks. Puhastab aurat negatiivsetest emotsioonidest, maandab ja suurendab elujõudu. Imab endasse mittekasulikke energiaid, et luua sulle tugev kaitse.

Võrreldes teiste obsidiaanidega, on Apatši pisar pehmema energiavooga ja kiirgab soojust. Obsidiaan absorbeerib inimestest ja keskkonnast tulenevaid negatiivseid energiaid. See omadus teeb sellest kivist väga hea aurapuhastaja. Kui oled kandnud endas negatiivseid emotsioone, mida pole julgenud väljendada, siis aitab see kivi ka neil vabaneda. Aitab sul näha elu rõõmuküllasest aspektist. Mõjutab lihaspingetest vabanemist, mistõttu suureneb elujõud ja füüsiline tugevus.Aitavab leevendada leinavalu, kurbust ja emotsionaalset pinget. Usutakse, et see on üks kõige paremaid kristalle leinaperioodil, kuna aitab vabaneda kurbusel ja minevikuvaludel. Aitab halastamatult pinnale tõusta kõikidel sinus olevatel vigadel ja puudustel, näidates sulle ennast justkui peegelpildis. Kivist on palju kasu, kui oled muutunud iseenda kõige suuremaks "vaenlaseks", kes ei luba teha oma elus muudatusi. Mõjub tervendavalt ka ennasthävitavatele käitusmustritele ja igasugustele sõltuvustele: suitsetamine, liigsöömine, alkoholism jt.Aitab leida hinge eesmärki ja teada saada, kes sa tegelikult oled. Ole valmis selleks, et tulevad pinnale emotsioonid ja tunded, mis on kaasa tulnud minevikust. Toob päevavalgele probleemi tuuma ning sunnib otsa vaatama oma tõelisele minale, suurendades kõiki sinu sees olevaid negatiivseid energiaid. See on vajalik selleks, et saaksid neid kogeda ja seejärel vabaks lasta. Seistes probleemiga vastamisi, toimub su sees sügav hingeline vabanemine ja tervenemine.On kasulik kivi tervendajatele, sest hoiab sind oma tööd tehes turvaliselt kaitstuna. Loob tervendusel tugeva maaühenduse, vabastab vanadest valutekitavatest tunnetest ja aitab emotsionaalkehal tervenda. Apatši pisar vabastab lihasspasme, puhastab verd, turgutab immuunsust, aitab omastada C ja D vitamiini. Obsidiaanina: põletikud, nakkushaigused, maohaavandid, seedimine, vereringe, luustik, depressioon, närvilisus, stress, viha.