Eliitšungiit käevõru 25€

Käevõru pikkus u.18,5cm
Kivide suuurus 10mm
Eliitšungiit on šungiidi kristalliline vorm.
Omadused samad, mis šungiidil, aga veelgi võimsam toime. Tema koostises on 90-98% orgaanilist süsinikku. Eliitšungiidil on läikiv pealispind ning kõrge süsiniku sisalduse tõttu kõige energeetiline potentsiaal. Looduslikud fullereenid šungiidis korrigeerivad biovälja – seeläbi taastavad ja noorendavad inimese füüsist.
Eliitšungiit on täiuslik looduslik tervendaja ning energia tasakaalustaja. Tegemist on väga väeka kaaslasega tervendamisel, meditatsioonil ning oma energiavälja puhastamisel. Eliitšungiit aitab kiirelt ja efektiivselt oma energiakehad joondada ning vabaneda negatiivsetest mõtte- ja käitumismustritest.
Eliitšungiiti on hea hoida ka oma töölaual või voodi lähedal - ta on efektiivne geopaatilise stressi leevendaja. Samuti soovitatakse väikest eliitšungiidi tükikest endaga kaasas kanda, et kaitsta end elektromagnetkiirguse ning muude negatiivsete võõrmõjude eest.
Lisaks sellele on eliitšungiit väga võimas kaitsekristall. Ta loob võimsa energeetilise kaitseloori oma kandja ümber ning aitab hoida keha, vaimu ja hinge tasakaalus, harmoonias ning töötamas ühise sihi nimel.