Hauliit ja Suitsukvarts 18€

Kivide suurus 8mm
Käevõru pikkus u. 17,5cm

HAULIIT
on üks parimaid rahustava toimega ning hirmude eemaldamise kristalle. Tema energia on nii sügavale tungiv, et kandja aurast ja mõtlemisest hakkab eemalduma hirm selle ees, mis muret tekitab. Hauliit on ärrituse leevendaja, hoides sind tasakaalus ja aidates välja öelda tõde, mis hingel. Hauliit on hea kaaslane muremõtete, ebakindluse, äravuse ja stressi leevendamiseks.  Ta õpetab kannatlikkust ning aitab vabaneda kontrollimatust vihast. Ta aitab loobuda ka eelarvamustest ning isekusest seejuures tugevdades positiivseid iseloomujooni. Oma rahustavate omaduste tõttu aitab ta kergemini uinuda ning toob oma kandjale hea ja rahuliku une.
Hauliit mõjub hästi ka luudele, hammastele ja rasedusele. Ta on samuti hea kaitsekristall, mis imab kogu negatiivse energia endasse. Seetõttu vajab ta näiteks peale haigust või stressirohket perioodi kindlasti hoolikat ja põhjalikku puhastamist.

SUITSUKVARTS on suurepärane stressileevendaja. Aitab kannatlikult taluda raskeid aegu ja leida õiget aega.
Suitsukvarts toob inimese tagasi maa peale. Tema kitsa ja kiire toimega energia tõmbab oma kandja tagasi iseendasse. Mida tumedam kvarts, seda maandavam. Ta on füüsilise ja materiaalse tasandi kivi. Sobib hästi inimestele, kel on elav fantaasia, kuid raske anda endale selgesti aru oma kehast ja tundemaailmast. Sutsukvarts õpetab sulle, kuidas loobuda kõigest, mis end enam ei teeni. Muudab tunded püsivamateks ning iseenese kehas olemise turvaliseks. Suitsukvarts lisab füüsilist jõudu ja aitab oma mõtteid ning ideid teostada.
Psühholoogiliselt leevendab suitsukvarts hirmu, vähendab depressiooni ja toob meelerahu. Vähendab õudusunenägusid ja teeb ilmsiks sinu unelmad. Kui suitsukvarts satub kontakti negatiivsete emotsioonidega, hajutab see need õrnalt.
Suitsukvarts edendab positiivset, pragmaatilist mõtlemist. Lahendab vastuolusid, suurendab keskendumist ja vähendab suhtlemisraskusi.