Jaad ja Laava 22€

Kivide suurus 8-10mm
Käevõru pikkus u.18,5cm
VALGE JAAD suunab energiaid parimate tulemusteni.
Jaad on püha õnnekivi, mis annab psüühilise kaitse ja puhastab energiaid. Mõjub hästi mõtlemisele ja tahtejõule. Jaad toetab sõprust ja samas iseseisvust. Emotsioonide tasakaalustaja ja harmoniseerija. Jaad on hea kõikidele puusapiirkonna organitele.
Valge jaad paneb energiad positiivses suunas liikuma ja toob kandjani talle vajalikku infot. Nii teeb ta pea selgeks ja abistab otsuste vastuvõtmisel.

LAAVAKIVI  annab sulle elujõudu ja sisendab rahu ja tasakaalukust. Ta on kaitse ja tugevuse kivi. Ta aitab säilitada stabiilsuse rasketel eluhetkedel ja siis kui elus on toimumas muudatused, samuti aitab ta maandada negatiivseid emotsioone. Laavakivi puhastab energiaid ja toob mõtteselgust. Laavakivi on väga kerge, õhuline ja poorne vulkaaniline kivim, mis moodustub gaasirikka laava kiirel tardumisel. Värvuselt on laavakivi must, hallikas või kollakat tooni. Ta on moodustunud sügavalt maa alt välja voolanud või purskunud tulikuuma laava kivistumisel õhu käes ja veega kokkupuutel, seega kannab ta endas nelja elemendi (tule, maa, õhu ja vee) energiat.