Bronsiit, Oonüks ja Turmaliin 20€

Kivide suurus 6-8mm
Käevõru pikku u. 20,5cm

BRONSIIT toob täieliku rahu. Maagiline kaitsja needuste vastu, pöörab pahasoovija negatiivsed mõtted tema enese juurde tagasi, kahjuks juba võimendatult. Edasi-tagasi pendeldades suureneb negatiivne pidevalt, muutes pahasoovija olukorra väga halvaks. Bronsiiti on hea kasutada koos musta turmaliiniga ja mäekristalliga, millisel puhul must turmaliin imab negatiivse koheselt endasse, katkestades niimoodi negatiivsuse pendeldamise kahe isiku vahel. Bronsiit on meelerahu- ja kaitsekivi. Bronsiit maandab ja annab elujõudu. Loob rahuliku ja harmoonilise keskkonna. Bronsiit aitab võtta vastutuse ja kontrolli oma elu üle. Psühholoogiliselt tugevdab see “armastusväärsuse kivi” tolerantset arukust, osutab kõige tähtsamatele valikutele ja suunab otsustavale tegutsemisele. See kaitsev ja maandav kivi sobib hetkedel, mil tunned end jõuetuna olukordades, mille üle sul puudub kontroll. Aitab ületada stressi ja “vooluga kaasa minna”. Kui oled takerdunud mistahes negatiivsesse mustrisse, siis bronsiit vabastab selle. Soodustab raua omastamist, töötab krampide ja valu vastu. Bronsiit tervendab ja ravib allasurutud emotsioone. Rahustab ja harmoniseerib, on ka hea viiruste tõrjumiseks.
Must turmaliin  juhib negatiivse energia kehast välja. Ta on nagu kilp, mis kaitseb kahjulike psüühiliste mõjude eest. Heaks kaaslaseks neile, kel tuleb viibida keskkonnas, mis on täis raskeid ja halbu tundeid. Neutraliseerib ja likvideerib negatiivseid emotsioone – viha, armukadetust vms. – ka oma kandja aurast. Kivi õpetab, kuidas hoida hinge sisemist valgust ka kõige pimedamas ümbruskonnas.
Turmaliin loob tasakaalu ja ühendab materiaalse ja vaimse tasandi. Suurendab inimese kiirgust ja valgusjõudu, andes talle suurema tundlikkuse ja mõistmise. Turmaliin on kaitsekivi ja seotud armastusega. Õnn ja võidud armastuses nii meestel kui ka naistel.