Obsidiaan ja Dalmaatsia Jaspis 20€

Käevõru pikkus u.20,5cm
Pärlite suurus 8 ja 9mm

DALMAATSIA JASPIS
a
vab juur- , sakraal- ja maatšakrad, sidudes hinge kehaga ja tuletab meile meelde, et meie hing on praegu maapealsel rännakul. Arvatakse, et kivi suudab hoiatada läheneva ohu eest ja toetab kõigis olukordades enesevalitsuse säilimist.
Dalmaatsia jaspis aitab sul blokeeringud ja barjäärid, mille sa enda kaitseks aastate jooksul ehitanud oled. Samuti aitab dalmaatsia jaspis sul lahti lasta kogunenud vihast ja vajadusest kätte maksta. Ta paneb su ümber hindama kõik olukorrad, milles oled võtnud ohvrirolli ning aitab andestada neile, kes on sulle kunagi liiga teinud. Selle kristalli vibratsioonid aitavad sul näha suuremat pilti, lasta vabaks kõik sind mitte teenivad emotsioonid ning õppida taas usaldama. Sel moel aitab dalmaatsia jaspis sul elus edasi liikuda ning muuhulgas jõuda lähemale ka oma tõelisele elueesmärgile.
Psühholoogilisel tasandil on see kivi ühenduses sinu sisemise lapsega, virgutades sinus mängulisust ja lapselikku rõõmu. On suureks abiks, kui oled depressioonis või kurnatud.
Tänu turmaliinisisaldusele puhastab dalmaatsia kivi kiiresti negatiivsed energiad ja kahjulikud mustrid. Kui sul on kalduvus üle mõelda või liiga keeruliseks ajada, siis aitab kivi sul need mõtted välja lülitada ja füüsilisele tasandile jääda.
Dalmaatsia kivi soodustab truudust ja tasakaalustab emotsioone.
MUST OONÜKS
on enesekindlate isiksuste kivi, mis suurendab sõltumatust ja kartmatust ning annab jõudu ja tugevust. Üks paremaid kaitsekristalle maailmas.
Oonüksil teine on võime energiaid muundada, kristall transformeerib negatiivse positiivseks nii Sinu sees kui ka ümber. Kui elu üllatab millegi negatiivse ja rõhuvaga, aitab oonüks selle mängleva kergusega positiivseks muuta. Kui aga melanhoolia ja masendus peale kipuvad, annab oonüks lisaväge ning tõstab Sind elutervemasse ja positiivsemasse seisundisse.
Oonüks tõmbab universumist ligi energiaid, mida Sul on just vaja, elujõudu, püsivust, kaitset, värskendust, julgust. Isegi kui Sa ei hiilga veel enesekindlusega, aitab ta Sul koondada sisemist energiat, et enda eesmärkidele kindlaks jääda. Kui pelgad homset ja kardad tundmatut, tea, et selle kristalli põhifunktsiooniks ongi kindlustada tulevikku ja leevendada hirme tuleviku ees.
Abieluõnne hoidjana toob see kristall ellu ja suhetesse õnne ja rõõmu, toetab ka sõprussuhteid.
Soodustab vereringet ja parandab kuulmist. Aitab valude korral. Tugevdab jalgu, hambaid, küüsi, nahka ja juukseid ning aitab juuste väljalangemise puhul. Soodne südame-, neeru-, põrna- ja närvitalitlusele. Vähendab apaatiat ja ülitundlikkust ilmamuutuste suhtes. Kiirendab operatsioonijärgset taastumist, hoides eemale võimalikud tüsistused. Asetatuna päikesepõimiku piirkonda, kosutab ta kõhunääret.