Lepidoliit 17€

Kivide suurus 8mm
Käevõru pikkus u.18 cm
LEPIDOLIIT häälestab sind teistest eludest pärinevatele mõtetele ja tunnetele, mis loovad takistusi sinu praeguses elus. See võib sind viia edasi tulevikku. Ülekandekivina vabastab ja tunneb ära vanad psühholoogilised ning käitumislikud mustrid, tuues nendesse muutuse. Lepidoliit julgustab sõltumatust ja sihtide saavutamist ilma välise abita.
Lilla kivi mõjub mõtetele rahustavalt ja puhastavalt. Roosa lepidoliit tasakaalustab ja elavdab südamekeskust. Suuremal osal kividest on märgata mõlemat värvitooni, mis sümboliseerib mõtete ja tunnete harmoonilist ühtsust. Lepidoliit õilistab ja tasakaalustab tundeelamusi. Ta mõjub ebatavaliselt rahustavalt ning sobib hästi ohjeldama üliaktiivset meelt. Aitab ka erinevaid eluvaldkondi ühendada ja vanadest skeemidest vabanenud meelt korrastada. Ta on üleminekuperioodide kivi. Silub vastakuid ning sobib hästi inimesele, kellel on kalduvus suurte otsuste tegemisel ainult mõistusele loota. Ta tasakaalustab neid, kes reageerivad liiga tundlikult eluraskustele.
Lepidoliit vähendab ka pingeid lihastes. Kuna lepidoliit sisaldab liitumi, ravib ta ka stressi ja masendust. Tema energia on rahulik, kuid rõõmus. Lepidoliit on väga hea kivi neile, kes tahavad oma tujud tasakaalu viia ning oma negatiivseid emotsioone, ärevust ja sõltuvust kontrolli all hoida. Samuti aitab lepidoliit unehäirete korral paremini uinuda.