Purpuriit 6€

Mõõdud: 1,2x1cm
Purpuriit, mis on ääretult tõhus psüühilist kaitset pakkuv kivi, stimuleerib valgustumist. See avab kõrgemad kroontšakrad, ühendades need juurtšakraga, stimuleerib takistamatut arengut ja maandab sellest tuleneva energeetilise nihke igapäevasesse reaalsusesse. 
Purpuriit paneb kehas energiad liikuma ning mõjub uuendusmelselt. Annab kaitset negatiivse energia ja psüühiliste rünnakute vastu ning edendab vaimset arengut. Hea kivi avalikeks esinemisteks, aidates oma seisukohti selgelt ja kindlalt väljendada. 
Psühholoogiliselt hajutab purpuriit meeleheite ning murrab vanu käitumismustreid ja hoiakuid, mis vangistavad teid minevikku.  Annab energiat nii füüsilisele kui mentaalsele kehale, aitab üle saada väsimusest ja lootusetusest kõigil tasanditel. 
Materiaalsel tasandil aitab müüa kodu, kui ebasoodne keskkond on seda seni takistanud. Purpuriit hajutab ümbruskonnast negatiivse energia,  tõrjub needusi või pahasoovlikkust  ja psüühilist sekkumist, asendades need positiivse energiaga. 
Vähendab meeleheidet ja väsimust, annab lootust. Füüsiliselt on purpuriidil noorendav toime. Toetab rakumälu, südametööd ja rindkere, vereringet ja-puhastust ning stabiliseerib pulssi. Purpuriit leevendab verevalumeid ja verejookse.