Tšaroiit ripats 43€

Mõõdud: 3,5x3,5cm (kivi osa)

TŠAROIIT on Uue Ajastu kivi, mis mõjub tugevalt meele tasandil. Sümboliseerib meele täielikku muutmist ja puhastab kõiki teadvuse tasandeid. Kanaliseerib kehasse lillat valgust, mis suunab kõrge sagedusega võnked füüsilisele tasandile. Tšaroiit on muundumiste kivi, mis saab jagu hirmust. Abistab suurte muutumistega toimetulekul, toob sügava füüsilise ja emotsionaalse tervenemise. Kivi saab kasutada kinnismõtete ja sundide ületamiseks. Ta maandab vaimset mina igapäevasesse tegelikkusesse, ergutab inimkonda teenima. Tšaroiit aitab teadvusel ületada ja puhastada vanu hoiakuid ja mõttemalle, mis takistavad edasiminekut ja vaimset arengut. Psühholoogiliselt hajutab tšaroiit negatiivseid omadusi ja hõlbustab teiste inimeste aktsepteerimist. Ta leevendab hirme ja tõkkeid ning aitab kandjal ennast ja kogu elu jaatada. Ta laseb inimesel kohtuda tema sisemiste deemonitega ja toob pinnale need asjad, millega kokkupuutumist püütakse tavaliselt vältida. Annab jõudu ka kõige sügavamatest hirmudest üle saamiseks. Tšaroiit valgustab alateadvuse tumedaid alasid ning parandab sügavaid hingehaavu. Avab meie meele mõistmaks karmat ning kõrgeima armastuse ja ühtsuse seadusi. Oma võnkesageduse poolest seisab ta lähedal intuitsioonile, pühendumusele, tõele ja teenimisele. Tšariit teravdab taju ja taipamist ning rakendab neid tähelepanekuid kiirete otsuste langetamisel. Aitab igaüht, kelle liikumapanevaks jõuks on pigem teiste inimeste mõtted ja programmid, mitte enda omad. Kuna ta on väga tugev kivi, peab kandja olema aldis muutustele ja valmis iseendaga kohtuma.
Spirituaalsel tasandil maandab tšaroiit vaimset mina igapäevasesse tegelikusesse. Ergutab inimkonda teenima. Kivi avab ja tasakaalustab kroontšakrat, võib tuua sisekaemuslikke nägemusi eelmistest eludest ja näitab võimalusi, kuidas kujundada ümber karmat nii isiklikul kui kollektiivsel tasandil.
Tšaroiit vabastab hirmuunenägudest ja ahistustundest.
Tšaroiidiga mediteerimine aitab näha oma hingelist plaani, eluülesannet, mille täitmiseks me oleme maailma tulnud.
Tšaroiit muundab negatiivse energia tervistavaks energiaks ning pöörab haigusseisundi heaoluks. Annab kurnatud kehale uut energiat, ravib ja leevendab vastuolusid ning reguleerib vererõhku. Tšaroiit ravib silmi, südant, maksa ja pankreast. Vähendab kahju, mida alkohol on maksale teinud, ning leevendab spasme ja valusid. Tšaroiit toob võimsate unenägudega sügava une, võites unetuse ja andes lastele rahuliku une. On kasulik autonoomse närvisüsteemi häirete korral, mis mõjutavad südant. Tšaroiit ravib autismi ja bipolaarseid häireid.