Eliah Sahil Argaania õli kehale ja juustele 19.90€

Kogus: 100ml
Külmpressitud argaaniaõli on üks väärtuslikumaid ja rikkamaid taimeõlisid maailmas. See on suurepärane E-vitamiini allikas, mis loomulikult suurendab naha elastsust. Juuksehooldusõlina aitab see kuivadel juustel taas oma elastsust taastada ja hoiab ära otste lõhenemise. 100% puhas õli, orgaaniliselt sertifitseeritud.
Valmistatud: Austrias
Kasutamine
Kehahooldusõlina toidab see nahka ja annab nahale mõnusalt pehme, sametise tunde. Kehahooldusõli levib kõige paremini pärast duši all käimist veel märjal nahal. See muudab õli naha imendumise ja niisutamise lihtsamaks.
Juuksehooldusõlina aitab see kuivad otsad siledaks muuta ja hoiab ära otste lõhenemise.
Eliah Sahil - looduslik · sertifitseeritud orgaaniline · vegan
Kui ollakse iseendaga kooskõlas, elatakse ka loodusega kooskõlas ja seetõttu on tal võime seda maailma positiivses suunas muuta. Eliah Sahil valmistab looduse puhtust kajastavaid tooteid. Kõik tooted on valmistatud kvaliteetsetest ürdi-, taime- ja lilleessentsidest ning mineraalidest. Orgaanilisi tooraineid saadakse peamiselt India ja Aafrika väiketalunikelt. Eliah Sahil väärtustab kõigi elusolendite elu ega kasuta seetõttu loomseid koostisosi ega loomkatseid.
Koostisosad (INCI)
Argania spinosa tuumaõli * (argaania)
* sertifitseeritud mahepõllundusest
Eliah Sahili tooted on:
Vegan
100% looduslik tooraine mahepõllundusest
ICADA sertifitseeritud
Sotsiaalne ja õiglane
Nulljäätmete kosmeetika
Eliah Sahil kasutab tselluloosisilte, mis on valmistatud uuenduslikust kivipulbrist ja trükivärvist ilma mineraalõlide, lahustite või lisanditeta. Need sildid vajavad tootmise ajal kuni 80% vähem vett. Ja mis kõige parem: selle paberi valmistamiseks ei pea puid langetama. Alumiiniumpakendid ja klaaspudelid on 100% taaskasutatavad. Nad kasutavad ainult taastuvast suhkruroost valmistatud bioplastikut ja ei kasuta tavapärast plastikut.