Eliah Sahil Jojoba õli kehale ja juustele 21,90€

Kogus: 100ml
Päris roosiõli õrn roosilõhn tagab heaolu ja sisemise rahu. Jojobaõli taaselustab ja taastab isegi tugevalt stressis naha. See annab nahale meeldivalt pehme tunde. Õli külmpressitakse õrnalt, nii et kõik toimeained on hästi säilinud. Juuksehooldusõlina on see õli efektiivne lõhenenud juusteotste vastu.
Valmistatud: Austrias
Kasutamine
Kehahooldusõlina toidab see nahka ja annab nahale mõnusalt pehme, sametise tunde. Kehahooldusõli levib kõige paremini pärast duši all käimist veel märjal nahal. See muudab õli naha imendumise ja niisutamise lihtsamaks.
Juuksehooldusõlina aitab see kuivad otsad siledaks muuta ja hoiab ära otste lõhenemise.
Eliah Sahil - looduslik · sertifitseeritud orgaaniline · vegan
Kui ollakse iseendaga kooskõlas, elatakse ka loodusega kooskõlas ja seetõttu on tal võime seda maailma positiivses suunas muuta. Eliah Sahil valmistab looduse puhtust kajastavaid tooteid. Kõik tooted on valmistatud kvaliteetsetest ürdi-, taime- ja lilleessentsidest ning mineraalidest. Orgaanilisi tooraineid saadakse peamiselt India ja Aafrika väiketalunikelt. Eliah Sahil väärtustab kõigi elusolendite elu ega kasuta seetõttu loomseid koostisosi ega loomkatseid.
Eliah Sahili tooted ei sisalda:
Pindaktiivsed ained, gluteen, palmiõli
Parabeenid, parafiin, silikoonid
Loomkatsed ja loomsed koostisosad
Keemilised lõhnaained, Säilitusained
Mikroplasti.
Koostisosad (INCI)
Simmondsia Chinensis seemneõli * (jojobaõli), Rosa Damascena lilleõli * (roosiõli), Citronellol **, Geraniol **, Farnesol **, Linalool **, Eugenol **

* sertifitseeritud mahepõllumajandusest, ** looduslikest eeterlikest õlidest