Eliah Sahil Mandli-Sandli õli kehale ja juustele 21.90€

Kogus: 100ml
See rikkalik külmpressitud keha- ja juuksehooldusõli on nahale tõeline maiuspala ning muudab naha pehmeks ja elastseks. Sandlipuu lõhn on tuntud ainulaadse mõju tõttu meie mõtetele. Õli lõdvestab ja aktiveerub samal ajal, aidates suurendada meie kontsentratsiooni. See inspireerib meie kujutlusvõimet ja stimuleerib meid uuele loomingulisele tööle.
Valmistatud: Austrias
Kasutamine
Kehahooldusõlina toidab see nahka ja annab nahale mõnusalt pehme, sametise tunde. Kehahooldusõli levib kõige paremini pärast duši all käimist veel märjal nahal. See muudab õli naha imendumise ja niisutamise lihtsamaks.
Juuksehooldusõlina aitab see kuivad otsad siledaks muuta ja hoiab ära otste lõhenemise.
Eliah Sahil - looduslik · sertifitseeritud orgaaniline · vegan
Kui ollakse iseendaga kooskõlas, elatakse ka loodusega kooskõlas ja seetõttu on tal võime seda maailma positiivses suunas muuta. Eliah Sahil valmistab looduse puhtust kajastavaid tooteid. Kõik tooted on valmistatud kvaliteetsetest ürdi-, taime- ja lilleessentsidest ning mineraalidest. Orgaanilisi tooraineid saadakse peamiselt India ja Aafrika väiketalunikelt. Eliah Sahil väärtustab kõigi elusolendite elu ega kasuta seetõttu loomseid koostisosi ega loomkatseid.
Koostisosad (INCI)
Prunus Amygdalus Dulcise õli * (Amandelolie), Santalum Spicata puiduõli * (Sandelhoutolie)
* mahepõllumajandusliku sertifitseeritud põllumajandusega
Eliah Sahili tooted on:
Vegan
100% looduslik tooraine mahepõllundusest
ICADA sertifitseeritud
Sotsiaalne ja õiglane
Nulljäätmete kosmeetika
Eliah Sahil kasutab tselluloosisilte, mis on valmistatud uuenduslikust kivipulbrist ja trükivärvist ilma mineraalõlide, lahustite või lisanditeta. Need sildid vajavad tootmise ajal kuni 80% vähem vett. Ja mis kõige parem: selle paberi valmistamiseks ei pea puid langetama. Alumiiniumpakendid ja klaaspudelid on 100% taaskasutatavad. Nad kasutavad ainult taastuvast suhkruroost valmistatud bioplastikut ja ei kasuta tavapärast plastikut.