Kolloidhõbe (Nano-Hõbe) 250ml, 25€

Kogus: 250ml
Koostis: Toode sisaldab hõbedaseid nanoosakesi (20 - 40 nm), demineraliseeritud vett ja orgaanilist stabilisaatorit (toidus).

Kolloidhõbe on ainulaadne viirusevastaste ja antibakteriaalsete omadustega toode, mis toetab seente vastu võitlemist. Vesilahus sisaldab mitteioonsest metallist hõbedast sfäärilisi nanoosakesi mõõtmetega 20–40 nm. Tänu sellistele omadustele tungivad nad suurepäraselt bakterite sisse. Kolloidhõbedat kasutatakse tänu ainulaadsetele omadustele haavade, haavandite või põletusete ravimisel. See kiirendab oluliselt paranemisprotsessi.
Kuidas tarbida: Lahus tuleb kanda puhtale nahale, levitada õrnalt ja lasta kuivada.

Kolloidhõbedat, mis on võimeline neutraliseerima haigusi põhjustavaid patogeene, iseloomustab kollasele lähedane värvus. Hõbeda kollane värvus tuleneb sellest, et vesilahuses hõljuvad hõbeda nano osakesed neelavad tugevalt nähtavas piirkonnas elektromagnetkiirgust. Hõbedalahust läbiv valgus murdub ja muudab selle värvi ning selle värvus on kollakas. Mida suurem on osakeste kontsentratsioon ppm skaalal, seda tumedam on värv.
Sade pudeli põhjas ja seintel ning hõbejäägid põhjas ei kujuta endast toote defekti. Vastupidi, see kinnitab toote kõrget kvaliteeti.
Teisel fotol on klaasis kolloidhõbe, et juhtida tähelepanu, et juhtida tähelepanu selle iseloomulikule värvile. Ainult see värv ja selle toonid iseloomustavad ehtsat kvaliteetset kolloidhõbedat. "Nanohõbedad", mida ei iseloomusta antud värv või selle toonid, ei ole nanohõbedad, nee on seda vaid nime poolest.

Soovitused: toodet tuleb hoida külmkapis temperatuuril 2 kuni 6 kraadi.