Magneesiumkloriidi helbed 4.90€

Kogus: 850g
Koostis: 99,51% magneesiumkloriidheksahüdraat, kristallid. Farmatseutiline puhtus.

Magnesium Chloride Hexahydrate - vanni jaoks
Magneesiumkloriidheksahüdraat on anorgaaniliste ühendite sool, mis toimib vannilisandina. Soolas sisalduv magneesium võib mõjutada tervete luude säilimist, aga toetada ka lihaste nõuetekohast funktsioneerimist. Hea vees lahustuvus tagab, et magneesium imendub hästi läbi naha organismi. Toodet eristab farmatseutiline puhtus.
Vannisool on suurepärane toode, mis sobib hästi lihtsate koduste vanniprotseduuride jaoks, mis pakuvad meile pärast rasket päeva lõõgastust. Selles sisalduva magneesiumi omadused toetavad lihaste lõõgastavat toimet, keha taastumisprotsessi või aitavad kõrvaldada krampe. Sel põhjusel on magneesiumkloriidheksahüdraat eriti soovitatav inimestele, kes töötavad füüsiliselt, sportlastele või inimestele, kes puutuvad kokku sagedase stressiga. Selle soolaga vannil võib olla lõõgastav ja taastav toime väsinud kehale ja eelkõige lihastele, suurendades imendumise kaudu magneesiumi taset.

Kasutamine:
Pange umbes 2 klaasi toodet vannile. 30 minuti pärast loputage keha puhta veega.

Helbed on mõeldud jalavanni ja vanni tegemiseks. Doseeritakse alates peotäiest jalavanni jaoks kuni 2,5 kg suure vanni jaoks.  Magneesiumiteraapia sobib eriti hästi psoriaasi jt. nahaprobleemide puhul. Jalavanni tegemisel on piisav, et vesi katab jalalabad. Esimese 20 minutiga imendub läbi naha vajalik kogus magneesiumit. Soovitav vee temperatuur on vähemalt 37 kraadi 30-45 minutit. Sulge kott hoolikalt kuna magneesiumi helvestel on võime imeda endasse õhuniiskust väga kiiresti.

Vastunäidustused:

Magneesiumi ei ole naha kaudu manustades üldiselt võimalik üledoseerida. Siiski soovitame konsulteerida arstiga kui Teil on diagnoositud neerupuudulikkus, soolte ummistus, Myasthenia gravis (närvi-lihasnõrkuse haigus) või bradükardia (väga madal pulss).