Serafiniit 39€


Kivi suurus u.5x3,5cm
Serafiniit on üks neid kristalle, mille abil võib saavutada ühenduse inglitega ning avada kroontšakra ja kõrgema kroontšalra. Kivi edendab elamist südame järgi ja sel on õrn puhastav mõju südametšakrale. Serafiniidile iseloomulikud sulgjad tiivad meenutavad justkui ingli tiibu. Serafiniit ongi maa ja taeva, nähtava ja nähtamatu maailma vaheline sillaehitaja ning vaimse teekonnale püsimise utsitaja. Lummavate mustritega kivi edendab elamist südame järgi: tal on õrn puhastav mõju, mis avab südame armastusele.
Serafiniit on abiks, kui analüüsid oma elus toimunud progressi ning järeldad sellest, mida on vaja muuta, et jõuda rahu ja täitumise rajale. Toob ka enesetervendamist ja lisab naiselikkust. Serafiniit aitab vabaneda oma sisemistest pingetest ning avastada ja mõista oma elu eesmärki.
Serafiniit töötab kõige paremini energiatasandil. See aktiveerib seljaaju ja selle ühenduse eeterkehaga, eriti südame taga. Võib vabastada lihaspingetest kuni kaelani. On kasulik ka külmavärinatest jagu saamisel ning soodustab kaalu alandamist.