Moqui pallid


Hind kehtib paarile (2 tükki).

Mõõdud keskmiselt vahemikus ca 1.5-2.5cm. Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

MOQUI KIVID, B0JI on tuntud ka kui elukivid. Ühed kivid on naissoost ja teised kivid on meessoost. Kui kivi on pealt sile, siis on ta õrnem pool ning kui kivi on pealt kare ja poorne, siis on ta meespool. Ka kuju järgi saab neid eristada, naised on ümara ning mehed ketta kujuga. Kivid koosnevad liivakivist, mis on kaetud hematiidi ja rauamaagi koorega. On väga hea maanduskivi, imab enda sisse meis oleva negatiivse energia. Need toovad teid õrnalt, kuid kindlal tagasi maa peale ja kehasse, maandades teid olevikku, eriti pärast seda, kui olete töötanud teistes vaimsetes reaalsustes. Aitab meil tõsta meie oma energiat. Kivid kaitsevad meie keha ja vaimu kõige negatiivse eest. Kasutatakse kive energiate tasakaalustamisel. Kui soovid tasakaalustada oma nais- ja meespoolt, siis hoia naiskivi vasakus käes ning meeskivi paremas käes. Kivid avavad energia blokeeringud ning stimuleerivad eluenergia liikumist. Vabastab allasurutud emotsioone ja tervendab valusatest mälestustest. Kivi paljastab ka negatiivseid mõttemalle ja enesehävituslikku käitumist, et seda saaks ümber kujundada. Minnes psühhosomaatilise haiguse põhjuseni, lahustab see blokaade füüsilises ja energiakehas. Kivi käes hoidmine teid joonduda oma variolendiga, tuues esile allasurutud omadused, nii et te saate need õrnalt vabaks lasta ja leida neis ka head. 
Füüsiliselt ergutavad kivid energiavoolu läbi keha meridiaanide. Vaimselt juhivad need kivid tähelepanu meelelistele märkidele ja hüpnootilistele käskudele minevikust. Need kivid võivad olla emotsionaalselt stabiliseerivad, kuid need nõuavad, et kõigepealt tuleb ära teha kõik vajalikud tööd. 
Boji kivid ravitsevad energiablokaade, leevendavad valu ja soodustavad kudede taastumist. Need on kasulikud, kui füüsilist energiat on vähe või kui seisundit on raske määratleda. Energiatasanil korrastavad need kivid tšakraid, parandavad rebendeid auras ning annavad energiat. 
Hoidke kivide paari umbes kümmekond minutit käes või pange need blokaadis või valusale kohale. 
Kivid avastati Moqui indiaanlaste poolt ning neid nimetatakse ka Moqui pallideks, Tule pallideks ja Šamaani kivideks. Kui asetada kivi lõkkesse, siis ta muutub plahvatavaks tulekeraks. Tema sisemuses olev niiske liiv paisub ja plahvatab. Moqui indiaanlased usuvad, et lahkunud hinged mängivad öösiti Moqui kivikestega, jättes nad hommikuks maha, andes sellega teada, et nad on õnnelikud oma hauataguses elus. Legendi kohaselt kaitsevad kivid meid valede sõprade, tulekahjude ja üleujutuste eest. Kivid võimaldavad meil kontakti saada maaväliste olenditega.