Vanadiniit 5€

Mõõdud keskmiselt 3x2cm

VANADINIIT 
on oivaline kivi inimestele, kellel on raske leppida oma füüsilise kehaga. Sel on tugev ühendus maatšakraga meie jalge all. Maandades hinge füüsilisse kehasse ja aidates kaasa, et see end maises keskkonnas mugavalt tunneks, valvab vanadiniit, et seda energiat ei pillataks laiali, ja õpetab teid seda füüsilisel tasandil säilitama. Vanadiniit abistab meditatsioonil, vaigistades kontrollimatut mõtete voogu ning see võib hõlbustada meelevaba olukorra saavutamist või saab seda kasutada otseselt teadlik olemiseks psüühiliste nägemuste juures ja rännul. Sel on väge avada sisemine kanal, et saada võimast universaalset energiat. See energia joondab tšakraid ja toob kõrgema olemuse füüsilisse kehasse, kergendades sügavasisemise rahu saavutamist. Vaimselt aitab vanadiniit ületada lõhe mõtte ja intellekti vahel. See abistab eesmärkide defineerimises ja ja nende järgimises ning vaigistab meeleloba, lubades intuitsiooni ja ratsionaalset mõtlemist kombineeruda sisemises juhatavas hääles. Sel kivil on kasulik omadus ohjeldada liigset raiskamist. Pange see maja tervisenurka või paigutage väike tükk rahakotti, et raha säiliks. 
Vanadiniit on mürgine ja eliksiiri peaks valmistama kaudsel meetodil. 
Vanadiniit on kasulik hingamisraskuste, nagu näiteks astma ja ummistunud kopsude puhul. Kergendab ringhingamise praktiseerimist. Vanadiniit tervendab kroonilist kurnatust ja põieprobleeme. 
Pange ravitsemist vajavale kohale või hõõruge eliksiiriga rinnapiirkonda. Kasutades kivi oma füüsisega leppimise eesmärgil, tuleb kaudsel meetodil valmistatud eliksiiri võtta mitme nädala jooksul.