Püriit küünlaalus 3 70€

PÜRIIT on suurepärane energiakilp, mis tõkestab negatiivsed energiad ja saasteained kõikidel tasanditel, toob esile peidetud anded ja varjatud hingevõimeid. Püriidist küünlaalus on väga hea külluse -ja kaitseenergia võimendamiseks kodus. Püriit on positiivne kivi, mis aitab jagu saada inertsusest ja küündimatusetundest ning tugevdab tahtejõudu. Töölauale pandud püriiditükk energiseerib ümbritsevat ala ning temast on abi, kui kavandate suuremat ärilist ettevõtmist. Püriit energiseerib füüsilist keha ning aitab üle saada väsimusest, sulgeb energialekked füüsilises kehas ja energiakehades. Püriit ergutab ajutegevust, teeb meele selgeks, ühendab ja tasakaalustab paremat ja vasakut ajupoolkera, aidates leida tasakaalu loogika ja intuitsiooni vahel.
Püriit tugevdab usku iseendasse ning aitab saada üle alaväärsuskompleksist. Püriit mõjub soodsalt ka mälule ning parandab õppimisvõimet.
Emotsionaalsel tasandil on püriidist abi melanhoolia ja sügava meelheite puhul.
Tervendamisel kasutades aitab püriit jõuda haiguse algpõhjuseni ning eriti hästi sobib ta karmiliste ja psühhosomaatiliste haiguste juurteni jõudmiseks.
Füüsilisel tasandil tugevdab püriit vereringet, hingamiselundkonda ja seedeelundkonda, tervendab luid, soodustab rakkude taastumist, parandab DNA vigu ning neutraliseerib allaneelatud mürke.