Koirohu Muna küünal


Küünal tehtud looduslikust mesilasvahast.
Mõõdud ca 7x5cm.

Koirohuga küünal on kõige tugevam puhastaja, mida võib kasutada negatiivse energia eemaldamiseks ja põletamiseks. Väljaajamine on iidne rituaal, mille käigus rullitakse muna inimese kehal, et eemaldada negatiivsus, haigused ja needused. Muna on uue elu alguse sümbol, mis ei sisalda mingit infokoormust. Küünlale saab sellele üle kanda haigused, ebaedu, needused ning vabaneda nendest põletamise teel.

Enne süütamist tuleb küünlaga käia läbi kogu puhastamist vajavad pinnad või ruumid, et muna saaks endasse koguda negatiivse energia. Samal viisil saab munaga puhastada ka inimest. Võib juhtuda, et küünal põlev kehvasti, või – põleb eriti suure leegiga. See tuleneb sellest, kui tugeva laengu on see endasse kogunud. On olnud juhuseid, kus küünal on plahvatanud. Tuleohutusest ja mugavusest johtuvalt soovitame katta laua fooliumiga. See kaitseb lauda vahapritsmete ja võimalike sädemete eest.

Maagiline küünallastakse alati põleda lõpuni. Mitte mingil juhul ärge kustutage küünalt puhudes!!!

Parimaks tulemuseks tuleb küünla põlemise ajal viibida küünla kõrval, jälgida küünlaleeki ja keskenduda soovitud tulemusele.