Aura Puhastus Satya 3.10€

Pakis on 15g viirukeid( 12-15 tk)
Käsitsi rullitud viirukid on hoolega valmistatud naturaalsest puidu pulbrist, millele on lisatud eeterlikke õlisid ja taimi, mis loovad tõeliselt nauditava kogemuse.
Meie aurad ehk energiaväljad suhtlevad iga päev teiste energiaga. Pole tavaline, et neelame teiste inimeste positiivseid ja negatiivseid energiavibratsioone. Negatiivsete energiate võtmine omaenda aurasse võib aja jooksul hävitada meie endi tasakaalu ja harmoonia. Auras võib esineda ka soovimatuid mõttevorme, näiteks negatiivseid eneseväljendust või halba minapilti. See põhjustab ummistusi meie energiavälja loomulikus voolus.
Blokeeritud aurad põhjustavad väsimust, depressiooni, ärevust, muret ja tunnet, et meie kohal ripub raske pilv. Aurapuhastus viiruki abil tunnete end erksamana, selgemana, õnnelikumana ja tasakaalukamana.
Süüdake viiruk ja lainetage kogu keha ümber pea jalatallani, võimaldades suitsulõhnal oma keha puhastada. Veetke viis minutit sügavalt kopsudesse hingates, nii et kõht tõuseb iga sissehingatavaga ja langeb iga väljahingamise korral. Sissehingamisel tunnete puhast õhku, mis taastab ja värskendab ning uuendab keha ja energiavälja. Väljahingamisel tunnete, et teie keha ja väli on puhastatud soovimatust ja negatiivsest energiast ning kõigest, mis teid enam ei teeni. Välja vanaga, uuega sisse!