The Power of Love Kaardid 25€

Kaardipakis on 44 kaarti ja juhend.
Kaardid on inglise keelsed.
Armastuse jõud James van Praaghilt, see on jõud, mis meid ümbritseb ja ühendab. Selles olevate 44 kaardiga kaasnevaid inspireerivaid sõnumeid suunavad rahvusvaheliselt tunnustatud James Van Praagh. Tänu oma tarkusele ja vaimse maailma õpetajatele ilmneb sügavam armastuse vorm.
Aktiveerimiskaardid aitavad teil äratada armastuse võimu ennast. Lisatud brošüür annab ülevaate kaartide tähendusest ja aitab valida igale olukorrale õiged juhised. Kuula oma hinge häält, leia sügavam seos universumiga ja tunne armastust, mis voolab sinu läbi.
Teie eesmärk inimese vormis elamise ajal on avaldada armastust selles füüsilises mõõtmes. Kuid nagu paljud julged hinged, kes on otsustanud selle raske ülesande lahendada, peate seda endale meelde tuletama, et aktiveerida see sisemine jõud, mis teie sees elab.  See kaardipakk tuletab teile meelde, et armastus on põhjus, miks te siin olete. Lihtsalt tõmmake üks kaart igal hommikul, et saaksite sellele päevale keskenduda, või järgige kaasasoleva juhendi juhiseid, et saada vilunudeks, ja luua enda, sõprade või klientide jaoks võimsa armastuse aktiveerimismärke.
Armastus ei tunne piire, see on jõud, mis hoiab kõike koos. Olge armastusega kaitstud...