Rituaalnuga 40€

Väga stiilne roostevabast terasest teraga pistoda.
Pikkus: 35cm, terapikkus 22,5cm

Athame’i abiga saab koguda energiat, et seda hiljem teatud tseremoonia käigus vabastada. Selle rituaalse noa abil tõmmatakse kaitsering, milles osalejad saavad mõjutada ümbritsevat maailma, kutsuda ja hoida erinevaid olendeid. Athame’i kasutatakse vaevuste ravimiseks ja toidu õnnistamiseks. Athame'i kasutatakse ka muude ringide kirjutamiseks, mille sees rituaale tehakse. Tera hoiab maagilisi olendeid kontrolli all – jällegi tema poolt ümbritsetud ringi sees. Seda rituaalset nuga saab kasutada toidu ja joogi õnnistamiseks. On traditsioone, mis sisaldavad tseremoniaalse maagia elemente - nendes hoiab Athame võimu deemonite, elementide ja muude vaimsete üksuste üle.
Kõigepealt tasub meeles pidada, et rituaalnuga on omamoodi jõu juht, mille tseremoonia läbiviija kogub ja seejärel ühe või teise maagilise efekti saavutamiseks ära annab. Kuid rituaalne nuga ei ima mitte ainult seda hoidva nõia käest energiat, vaid koondab jõuvood endasse, suurendab neid ja saadab õigel hetkel impulsi vajalikule objektile. Rituaalne nuga on asendamatu erinevate maagiliste sümbolite joonistamiseks. Tänu sissetulevale energiale muutuvad nad tavalistest märkidest või figuuridest maagilise jõu kandjateks, kes suudavad sulanduda peentasandiga ja muuta seda inimese poolt ette nähtud suunas.
Hõbedased rituaalnoad maagia jaoks on neil naiselik energia, mis voolab nagu vesi. Nad on võimelised suurendama jõuvoolu, suurendama oma juhtivust ja tänu oma tundlikkusele väliste muutuste suhtes kaitsma omanikku. Nad oskavad koguda kollektiivset tahet ja suunata seda õiges suunas.
Enamasti on rituaalsed noad isiklikud esemed, mille käepidemele on graveeritud omaniku initsiaalid või tema maagiline nimi. Mõnikord kasutatakse tähtede asemel mõnda tootemlooma ornamenti või joonistust, millega end seostate. Rituaalne nuga ei ole lihtsalt tera, mis täidab määratud funktsioone, see on omaniku lahutamatu osa ja võib seetõttu täita talismani rolli, hoiatades võimalike ohtude eest ja sulgudes nende eest.