Valge salvei sprei 10€

Aura puhastus
Kogus: 100ml
Valge salvei on igihaljas põõsas, mis on laialt tuntud oma taimsete ja ravivate omaduste poolest. Valge salvei ürti põletatakse traditsiooniliselt rituaalides. Aromafume'i California valge salvei sprei on suitsuvaba alternatiiv traditsioonilisele suitsutamisele, mis on valmistatud valge salvei ekstraktidest ja eeterlikest õlidest täiuslikus tasakaalus. See segu aitab teil luua ühenduse oma vaimse minaga ja toob kaasa positiivsuse teie kodus.
White Sage Smudge Spray, mis on kasulik negatiivsete energiate eemaldamiseks välja, rahustab teie tuju ja puhastab kodu. Iga pihustamine levitab sügavat, maalähedast, magusat ja inspireerivat lõhna, mis sobib suurepäraselt mediteerimiseks, maandamiseks ja kaitseks. Kogege positiivse aura loomist terve keha, vaimu ja hingega.

Kuidas puhastada?
1. Pange paika, miks te negatiivset energiat puhastate. Positiivse kavatsuse seadmiseks vajaliku aja leidmisel on palju väärtust. "Vabastan kõik energiad, mis mind enam ei teeni. Kõik negatiivsus, mis mind ümbritseb, ja kõik hirmud, mis mind piiravad. 
2. Piserdage nurkades paar korda ja liikuge ruumi keskele. 
3. Nüüd, kui ruum on vaba negatiivsusest, saate palve, õnnistuse või kinnitusega kosmosesse anda uue kavatsuse ja positiivse energia. "Las positiivne energia aitab kaasa minu, minu pere, Maa ja kõigi siin elavate olendite heaolule".
Koostisosad:
Kristall essentsid, vesi DM, segatud parfüümid ja eeterlikud õlid, parabeenivabad säilitusained.
Toote spetsifikatsioonid:
Suitsuvaba looduslik sprei
California valge salvei
Aurapuhastus või ruumisprei
Kasutage kodus või liikvel olles
Keskkonnasõbralik, CFC-vaba, osooni kahandav
Ftalaadivaba, parabeenivaba
Korduvkasutatav ja taaskasutatav pudel.
NB! Ainult välispidiseks kasutamiseks
Kasutage hästi ventileeritavas kohas.
Vältige otsest silma sattumist.
Hoidke eemal lastest ja lemmikloomadest.