Lahtilaskmise õietilgad 10ml 10€

          

Klammerdumise vabastamine

Need õietilgad aitavad lahustada emotsionaalse klammerdumisega seotud valu, mis võib olla seotud lahusoleku, lahutuse või leinaga. Neist õietilkadest on abi ka uue tasakaalu toomisel sõltuvuslikku suhtesse. Aitavad vabastada ka ebatervet emotsionaalset klammerdumist ning toetavad tasakaalustatud ja armastavaid suhteid.  

Inimeste hulgas on laialt levinud vale ettekujutus, et armastus on emotsioon, mille tekitab miski või keegi meist väljaspool, ehkki tegelikkuses on see meie olemuse sünnipärane osa. Tegemist on sügavale juurdunud mõttemustriga, mida toidavad paljud lahutamise, eraldatuse, leina, hirmu ja kaotusega seotud minevikukogemused. Isiklikul tasandil viib see ebaterve emotsionaalse klammerdumiseni inimestesse ja olukordadesse ning seda tendentsi iseloomustavad sageli kontrollimängud ja sõltuvuslikud suhted. Me võime liiga kauaks kinni jääda vanadesse situatsioonidesse – kas siis selle pärast, et lahtilaskmine tundub emotsionaalselt piinarikas või kuna me ei taha teisele inimesele haiget teha. Need õietilgad aitavad õrnalt vabastada vana emotsionaalset valu ning aitavad teil saada tugevamaks, et paremini tõeliselt armastavaid suhteid luua.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.