Sisemise tasakaalu õietilgad, 10 ml 10€

          
Lõdvestumine
Kasutage neid õietilku siis, kui soovite aega maha võtta ja ennast välja lülitada. Need õietilgad rahustavad aktiivset meelt, leevendavad emotsionaalset ja mentaalset pingulolekut, toetavad sisemist rahunemist ja meelerahu ning on abiks neile, kellel on probleeme üle töötamisega.

Sisemine harmoonia on seisund, mis tekib siis, kui süda ja mõistus teevad omavahel koostööd, toimides tasakaalustatud partnerluses, kus südametarkusele on antud mentaalse tarkusega samaväärne positsioon. Tänapäeva tegutsemisele orienteeritud ühiskonnas on sedasorti tasakaalu olulisus peaaegu et kaduma läinud. Tulemuseks on see, et paljud inimesed pingutavad ja võitlevad välises maailmas nii palju, et ei suuda enam piisavalt lõdvestuda ega aega maha võtta ning iseendaga sisemisel tasandil mõtestatult kontakteeruda. See väga tavaline muster väljendub sageli emotsionaalse või mentaalse pingulolekuga, üliaktiivse meelega või lihtsalt võimetusena lõdvestuda ja ennast välja lülitada. Need õietilgad toetavad sisemise lõdvestuse ja rahunemise seisundi saavutamist, kus saavad võimalikuks uued vaatepunktid, sest mõistus ja süda on leidnud omavahel suurema tasakaalu.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.