Peaingel Rafaeli õietilgad, 10 ml 7.50€

          
 Äratage peaingel Rafaeli, kui soovite abi tervendamisel, loovuse arendamisel, tõe mõistmisel ja oma nägemustest arusaamisel. Paluge tal ennast aidata mis tahes tervendustöös ning paluge tal lahustada negatiivsed blokeeringud, mis haigust põhjustavad. Kuuendat tšakrat toetades aitab ta teil arendada ka sisemist nägemist ja taevalikku tarkust. Smaragdroheline valgus ühendab südant ja kolmandat silma, soodustades avanemist südametarkusele. Peaingel Rafael õpetab meil olema leebe ja kaastundlik, jääma oma keskmesse ning lähtuma südamest ka siis, kui on vaja endale ruumi luua. Peaingel Rafaeli energia mõjub nagu õrn kohalolek, mis leevendab, tervendab ja rahustab, puudutades märkamatult sinu olemuse sügavaimat tuuma, äratades sinus peituvat jumalikkust, aidates sel esile tulla ja särama lüüa.
Kasutamine: Neid õietilku võib kasutada kahel viisil – kui tunnete, et vajate ühekordset inspiratsiooni, siis võtke neli tilka ning paluge soovitud ingli abi või siis võtke neli tilka neli korda päevas, paludes, et antud ingel iga kord aktiveeruks. Tehke seda senikaua kuni tunnete muutust oma teadvuseseisundis.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.