Farmakon Eluenergia Eliksiir Rafael, 200ml


Komponendid: Kasekäsn ehk chaga (Inonotus obliquus) on tuntud kui tugev antioksüdant. Ajalooliselt üks võimsamaid immuunsüsteemi parandajaid. Kasekäsn on toonust tõstva toimega, suurendades eluenergiat; parandades füüsilist- ja vaimset võimekust. Sisaldab hulgaliselt taimseid adaptogeene, antioksüdantseid ensüüme (SOD ensüüme), B-grupi vitamiine, aminohappeid (valgud), mineraale jas fütotoitained. 

Roosilõhnalise kuldruure (Rhodiola rosea) uuringud on näidanud, et kuldjuure kasutamine suurendab vaimset võimekust, sh keskendumisvõimet. Eriti soovitatav kasutada kroonilise väsimuse korral. Kuldjuur tõstab serotoniini ja dopamiini taset (rõõmu hormoonid), mistõttu on seda iidsetest aegadest kasutatud ergutava, väsimust peletava ning töö- ja suguvõimet suurendava vahendina. Kuldjuur toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral. Aitab kaasa närvisüsteemi talitlusele, aitab rahuneda ning maandada pingeid. Kasutatakse rahvameditsiinis toniseeriva ja organismi üldtugevdava vahendina. Sisaldab taimseid adaptogeene.

Teised eliksiiri mõju tugevdavad komponendid:

Kasemahl, jõhvika kontsentraat, lodjapuu marja kontsentraat, kibuvitsamarja kontsentraat sisaldavad rikkalikult C-vitamiini, mineraale ja teisi fütotoitaineid.

Suhkruvahtra siirup sisaldab rikkalikult mangaani ja teisi fütotoitaineid.

Kõik nimetatud komponendid aitavad tugevdada organismi loomulikku vastupanuvõimet.

Päevane tarbimiskogus 2-4 teelusikatäit. Manustada 1-2 teelusikatäit 2 korda päevas puhtalt või veega. Eliksiiri hoida enne alla neelamist 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda läbi suu limaskesta verre, andes eliksiiri kasutamisel parima tulemuse. ENNE TARVITAMIST LOKSUTADA

*** Miinimum kogus soovitatav kasutada täiendavaks SOD ensüümide, aminohapete (valgud), B-grupi vitamiinide, C-vitamiini ja mineraalide allikaks, kui toit ei sisalda või organism ei suuda toidust omastada piisavalt toitaineid.

*** Maksimum kogust on soovitatav kasutada immuunsuse tugevdamiseks kuurina 1-2 kuud.

Minimaalne päevane annus (2 teelusikatäit, ligikaudu 10 ml) vastab 1,8 g kasekäsnale, 500 mg roosilõhnalisele kuldjuurele.

Maksimaalne päevane kogus (4 teelusikatäit, ligikaudu 20 ml) vastab 3,6 g kasekäsnale, 1 g roosilõhnalisele kuldjuurele.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Todulisandi kasutamine ei asenda mitmekülgset toitumist ja tervislikku eluviisi.

Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisainete suhtes; mitte tarbida koos antibiootikumidega; raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamine: Hoida temperatuuril +3 ºC kuni +20 ºC kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Peale avamist säilitada külmikus ja tarbida 4 nädala jooksul.

Netokogus:
 200ml.