Farmakon Elurõõmu Eliksiir Miikael, 200ml


Koostisosad: Roosilõhnalise kuldjuure uuringud on näidanud, et kuldjuure kasutamine suurendab vaimset võimekust, sh keskendumisvõimet. Eriti soovitatav kasutada kroonilise väsimuse korral. Kuldjuur tõstab serotoniini ja dopamiini taset (rõõmu hormoonid), mistõttu on seda iidsetest aegadest kasutatud ergutava, väsimust peletava ning töö- ja suguvõimet suurendava vahendina. Kuldjuur toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral. Aitab kaasa närvisüsteemi talitlusele, aitab rahuneda ning maandada pingeid. Kasutatakse rahvameditsiinis toniseeriva ja organismi üldtugevdava vahendina. Sisaldab taimseid adaptogeene.

Maca juur sisaldab aminohapet nimega türosiin, mis toetab närvisüsteemi tööd, toimides meeleolu tõstjana ning stressi leevendajana. Maca juur aitab taastada neerupealiste tööd, olles suureks abiks neerupealiste kurnatuse (väsimuse) korral. Tõstab kehas kortisooli ja DHEA taset ning sobib kasutada kroonilise kurnatuse korral. Vähendab vananemise ilminguid. Maca juurel on positiivne mõju meie ajutegevusele (mälu, meeleolu ja kognitiivsed võimed) ja närvisüsteemile. Maca juur toimib hormoonide tasakaalustajana ja aitab seeläbi nii menopausi aegsete vaevuste (kuumahood) kui ka PMS sündroomi (tujukõikumised) vastu. Sisaldab rohkesti vitamiine (B1, B2, B6, C, E), taimesteroole, mineraalaineid ja mikroelemente (kaaliumi, väävlit, rauda, fosforit, tsinki, vaske ja mangaani) ning taimseid adaptogeene.

Teised eliksiiri mõju tugevdavad komponendid: Kibuvitsamarja kontsentraat, jõhvika kontsentraat, lodjapuu marja kontsentraat sisaldavad rikkalikult C-vitamiini ja mineraale. Mandel sisaldab rikkalikult magneesiumi, E-vitamiini, seleeni ja teisi fütotoitaineid. Suhkruvaher sisaldab rikkalikult mangaani ja teisi fütotoitaineid. Kõik nimetatud komponendid aitavad tugevdada organismi loomulikku vastupanuvõimet.

Soovitav annus: Päevane tarbimiskogus 2-4 teelusikatäit. Manustada 1-2 teelusikatäit 2 korda päevas (15-30 minutit enne sööki) puhtalt või veega. Enne alla neelamist hoida eliksiiri 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda läbi suu limaskesta verre, andes eliksiiri kasutamisel parima tulemuse. ENNE TARVITAMIST LOKSUTADA

*** Miinimum kogus soovitatav kasutada emotsionaalsete pingete, stressi ja närvisüsteemi talitluse toetamiseks kuurina 1-2 kuud.

*** Maksimum kogust on soovitatav kasutada kroonilise väsimuse, ärevushäirete, depressiooni ja närvisüsteemi talitluse toetamiseks kuurina 2-3 kuud.

Minimaalne päevane annus (2 teelusikatäit, ligikaudu 10 ml) vastab 1,8 g roosilõhnalisele kuldjuurele, 1,8 g maca juurele.

Maksimaalne päevane kogus (4 teelusikatäit, ligikaudu 20 ml) vastab 3,6 g roosilõhnalisele kuldjuurele, 3,6 g maca juurele.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Todulisandi kasutamine ei asenda mitmekülgset toitumist ja tervislikku eluviisi.

Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisainete suhtes; raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: Hoida temperatuuril +3 ºC kuni +20 ºC kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Peale avamist säilitada külmikus ja tarbida 4 nädala jooksul.

Netokogus: 200ml.