Farmakon Kasekäsna ekstrakt, 50ml


  • Soovitav kasutada täiendavaks SOD ensüümide, B-grupi vitamiinide, aminohapete (valgud), mineraalainete allikaks, kui toit ei sisalda või organism ei suuda toidust omastada piisavalt neid toiteaineid.
  • Soovitame kroonilise väsimuse, stressi ja immuunsuse tugevdamiseks kasutada kuurina 2-3 kuud.
  • Raskete ja krooniliste haiguste korral võib päevast doosi suurendada 1,5 – 2 korda peale ühenadalast kasutamist. Soovitatav ekstrakti kasutada kuurina kolme kuu jooksul. Kolme kuu möödudes üks kuu mitte toodet kasutada. Seejärel võib kuuri korrata.

KOOSTISOSAD: Kasekäsn (Inonotus obliquus) ehk must pässik, destilleeritud vesi, etanool.

* FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKT sisaldab oluliselt rohkem kasekäsna (40 tilgas ehk 2 ml ligikaudu 2 g) kui teised samalaadsed tooted. Tulemus on saavutatud erilise* tehnoloogia abil, mis tagab kolm korda suurema bioaktiivsete toimeainete sisalduse ekstraktis.
* Farmakoni eriline tehnoloogia tähendab seda, et kasekäsna ekstrakti on töödeldud korduvalt: valmis ekstraktile lisatakse uuesti pulbristatud kasekäsna ja töödeldakse nii kolm korda.
Farmakoni kasekäsna ekstrakti valmimine võtab aega ligikaudu üks aasta. Tänu sellele on Farmakoni kasekäsna ekstraktis maksimaalselt looduslikke bioaktiivseid aineid, mis tugevdavad efektiivselt immuunsüsteemi.
* FARMAKONI KASEKÄSNA EKSTRAKTI tooraine töötlemisel ning ekstrakti valmistamisel on kasutatud madalatemperatuurilist tehnoloogiat st temperatuuril alla +25ºC.
NB! Kuumutamine üle +46°C hävitab suurema osa toitaineid sh antioksüdandilisi ensüüme (SOD ensüümid), aminohappeid (valgud) ja vitamiine. Tänu sellele on ekstraktis säilinud maksimaalselt kõik kasulikud komponendid. Kasekäsn sisaldab ka rikkalikult mineraalaineid ja mikroelemente, mis ei ole kuumustundlikud (va magneesium).

Farmakon kasutab kasekäsna, mis on vähemalt 20 aastat kasvanud puu küljes ja kaalub üle 4 kilo. Selline kasekäsn sisaldab maksimaalselt looduslikke bioaktiivseid aineid.

Kasekäsna kutsutakse Eestis erinevate nimedega nagu must pässik, tšaaga, chaga ja shaga.