Farmakon Mumio ekstrakt, 50ml


Farmakoni Mumio ekstrakt sisaldab hulgaliselt loodusliku päritoluga fulvohapet, mineraale ja mikroelemente ning aminohappeid (valgud). Mumio tugevdab immuun- ja närvisüsteemi ning peaaju tähtsaid funktsioone; soodustab paljude organismi funktsioonide normaliseerumist ja paranemist. Mumio ekstrakt sisaldab hulgaliselt magneesiumi, mis on oluline närvisüsteemi funktsioneerimiseks ja lihaspingete leevendamiseks. Samuti hulgaliselt kaltsiumi, fosforit ja räni, mis aitavad tugevdada luid. Mumio aitab taastada kahjustatud kudesid, aidates kiiremini taastuda luumurdudest ja teistest traumadest. Mumio oluliseks koostisosaks on fulvohape, mis aitab organismil toitaineid omastada, aktiviseerib organismile kasulikke baktereid, parandab ainevahetust ja vere koostist ning avaldab põletiku- ja mürkidevastast mõju.

FARMAKONI MUMIO toorainet ei ole sulatatud ega töödeldud kuumusega (kuumutamine üle +46°C hävitab suurema osa toitaineid, ensüümid, vitamiinid, magneesiumi ja organismile kasulikud bakterid). Tooraine töötlemisel ning ekstrakti valmistamisel on kasutatud madalatemperatuurilisi tehnoloogiaid. Tänu sellele on Farmakoni Mumio ekstraktis säilinud maksimaalselt kõik kasulikud komponendid.

Kõik mumios sisalduvad väärtuslikud toimeained ja mineraalained imenduvad rakkudesse 100%-liselt. *Inimorganism omastab ainult taimedest saadud toiteaineid, mineraalaineid ja mikroelemente Loe lisa siit  loodusliku päritoluga mineraalainete ja mikroelementide kohta.

* Toidulisand ei asenda mitmekülgselt toitumist.

FARMAKONI MUMIO EKSTRAKT sisaldab hulgaliselt (u 80) loodusliku päritoluga inimorganismile vajalikku komponenti: fulvohapet (huumushapped) ehk elektrolüüte; mineraalaineid (kaltsium, magneesium, fosfor, kaalium); mikroelemente (räni, raud, tsink, mangaan, vask, jood, silikoon, väävel, seleen ); loodusliku päritoluga antibiootikume ja organismile kasulikke baktereid; organismile eriti olulisi aminohappeid ehk valke (asparagiin, glutamiin, glütsiin, lüsiin, fenüülalaniin, seriin, türosiin ja valiin); ensüüme, steroide, peptiite, foolhapet, vitamiine (B-1, B-6, B12), fosfolipiite, polüfenoole, P-vitamiini (citrines), hormoone, eeterlikke õlisid ja veel palju muudki organismile kasulikku.