Farmakon Soolestiku Mikrofloorat Tasakaalustav Ekstrakt, 50ml


Koostis: Allikavesi, fulvohape, mumio, fermenteeritud taimed (aedspinati kontsentraat, kasemahl, musta aroonia kontsentraat, rohevetika kontsentraat, kasekäsna ekstrakti kontsentraat, viigimarja kontsentraat, kibuvitsamarja kontsentraat, suhkruvahtra siirup), etanool.
Toote pakend: Tilgutiga klaaspudel
Toote sisu: Ekstrakt

Toime: Sisaldab rikkalikult magneesiumit ja teisi elektrolüüte ning fermenteeritud taimi, mis aktiviseerivad organismile kasulikke baktereid ja taastavad soolestiku mikrofloorat. Aitab tasakaalustada soolestiku optimaalset pH taset, parandada seedimist ja tugevdada ainevahetust. Toetab efektiivselt viiruslike ja bakteriaalsete kõhuhädade korral. Soodustab toitainete, mineraalide ja vitamiinide omastamist organismis. Sisaldab rikkalikult mineraale, antioksüdante, ensüüme, aminohappeid ja erinevaid B-grupi vitamiine mis stimuleerivad ja tugevdavad immuunsüsteemi. Kõik komponendid on 100% looduses metsikult kasvanud.
*** Teadlased on tõestanud, et magneesiumipuudus vähendab oluliselt heade bakterite (pro- ja prebiootikumide) osakaalu soolestikus, halvendades soolestiku normaalset mikrofloorat. Magneesium on oluline soolestiku pH taseme tasakaalustamiseks. Viited (PubMed – Kliiniliste uuringute registris).