Farmakon Elujõu Eliksiir Gaabriel, 200ml


Koostisosad: Mumiot tuntakse rahvameditsiinis kui võimast immuunsüsteemi tugevdajat kuna mumio sisaldab rikkalikult looduslikke toitaineid: fulvohapet, B-grupi vitamiine, mineraale (kaltsium, magneesium, fosfor, kaalium), mikroelemente (räni, raud, tsink, mangaan, vask, jood, väävel, seleen), aminohappeid ja teisi fütotoitaineid. Aitab lõdvestada lihaseid. Mumio parandab oluliselt mineraalainete ainevahetust. Eleksiir on täiendavaks kaltsiumi- ja magneesiumiallikaks, kui toit ei sisalda või organism ei suuda toidust omastada piisavalt kaltsiumi ja magneesiumi. 

Teised eliksiiri mõju tugevdavad komponendid:

Roosilõhnalise kuldruure uuringud on näidanud, et kuldjuure ekstrakti kasutamine suurendab vaimset võimekust sh keskendumisvõimet. Eriti soovitatav kasutada kroonilise väsimuse korral. Idsetest aegadest on kuldjuur olnud kasutusel kui ergutav, väsimust peletav, töö-ja suguvõimet suurendav vahend. Tõstab serotoniini ja dopamiini taset (rõõmu hormoonid). Toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral. Aitab kaasa närvisüsteemi talitlusele, aitab rahuneda ning maandada pingeid. Kasutatakse rahvameditsiinis toniseeriva ja organismi tugevdava vahendina. Sisaldab taimseid adaptogeene. Musta aroonia kontsentraat, mustikamarja kontsentraat, lodjapuumarja kontsentraat sisaldavad rikkalikult antioksüdante, C-vitamiini ja teisi fütotoitaineid. Mandel sisaldab rikkalikult magneesiumi, E-vitamiini, seleeni ja teisi fütotoitaineid. Suhkruvaher sisaldab rikkalikult mangaani ja teisi fütotoitaineid. Kõik nimetatud komponendid aitavad tugevdada organismi loomulikku vastupanuvõimet

Soovitav annus: Päevane tarbimiskogus 2-4 teelusikatäit. Manustada 1-2 teelusikatäit 2 korda päevas söögi ajal puhtalt või veega. Eliksiiri hoida enne alla neelamist 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda läbi suu limaskesta verre, andes eliksiiri kasutamisel parima tulemuse. Soovitav kasutada kuurina 25-30 päeva. ENNE TARVITAMIST LOKSUTADA.

*** Miinimum kogus soovitatav kasutada täiendavaks mineraalainete, mikroelementide, aminohapete (valkude), B- ja C-vitamiinide allikaks, kui toit ei sisalda või organism ei suuda toidust omastada piisavalt toitaineid kuurina 1-2 kuud.

*** Maksimum kogust on soovitatav kasutada immuunsuse tugevdamiseks kuurina 25-30 päeva.

Minimaalne päevane annus (2 teelusikatäit, ligikaudu 10 ml) vastab 0,2 g veevaba mumio ekstraktile, 500 mg roosilõhnalise kuldjuurtele.

Maksimaalne Päevane kogus (4 teelusikatäit, ligikaudu 20 ml) vastab 0,4 mg veevaba mumio ekstraktile, 1 g roosilõhnalise kuldjuurtele.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Todulisandi kasutamine ei asenda mitmekülgset toitumist ja tervislikku eluviisi.

Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisainete suhtes; ei soovitata põie- ja neerukivide, raseduse korral; rinnaga toitmise ajal; lastel alla 12 eluaasta. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: Hoida temperatuuril +3 ºC kuni +20 ºC kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Peale avamist säilitada külmikus ja tarbida 4 nädala jooksul.

Netokogus: 200ml.