Kannikese aroomiõli 2.50€

Kogus: 10ml
Kannike on magusalt rahustava, sooja, pulbrilise lillearoomiga, mis teadaolevalt vähendab stressi ja ärevust ning sümboliseerib nii tagasihoidlikkust kui ka tõde ja lojaalsust. Violetne pärineb vanast prantsuskeelsest sõnast "Violette", mis ise tulenes ladinakeelsest sõnast "Viola", mis tähendab violetset lille. Legendi järgi kasutas Püha Valentin oma armumärkmete kirjutamiseks enda kasvatatud kannikest valmistatud tinti. Kannikese lõhn oli eriti populaarne hilisel viktoriaanlikul perioodil ja õli on parfümeeria aroomipaletis "roheline" noot, mis on parfümeeriamaailmas oluline noot.
Kasutamine:
Hingamisteede leevendamine: lisage mõni tilk aurustisse või hajutisse. Lisage paar tilka sooja vanni ja hingake auru sisse ning nautige vannis, rahustades keha ja vaimu. Lisage mõni tilk kuuma vee kaussi, asetage rätik peal ja hingake sisse, jälgides, et te ei asetaks oma nägu kuumale aurule liiga lähedale.
Valu leevendamiseks lisage mõni tilk õli kuuma vanni ja laske valuvaigistavatel omadustel valusid leevendada. Lisage mõni tilk kandeõlile (nt jojoba-, kookospähkli-, mandli- või oliiviõlile) ja masseerige õrnalt kahjustatud piirkonda. Peavalu või migreeni leevendamiseks lisage mõni tilk aurustisse või difuusorisse.
Nahahooldus: lahjendage kandeõliga (nt jojoba-, kookos- või mandliõliga) ja kandke kahjustatud piirkonnale. Võite lisada paar tilka ka tavalisele nahahooldustootele.
Jaladele: lisage mõni tilk kandeõlile ja masseerige jalataldadesse ja kahjustatud piirkondadesse (kontsad, küüned jne). Lisage mõni tilk kaussi sooja veega ja leotage jalgu.

Kannikese õli ja aroomiteraapia
Kannikeseõli on äärmiselt rahustav, ja tasakaalustav. Kõrvaldab stressi, närvipinge ja vaimse väsimuse. Soodustab inspiratsiooni ja peegeldust. Tuntud rahu ja vaikuse soodustamise poolest meditatsiooni ajal. On väidetavalt lohutav leina või kaotuse korral, julgustades muutusi aktsepteerima ja iseseisvuma.
Kannikese õli tugevdab vaimset tervist
Oma looduslike rahustavate ja terapeutiliste omadustega võib kannikeseõli aidata leevendada stressi, väsimust, ärevust ja kurnatust, samuti peavalu, migreeni ja pingetega seotud kaelakangedust. Edendades rahu ja lõõgastust, võib see parandada teie vaimset tervist.
Kannikese õli kui tugev afrodisiaakum
Seksuaalne düsfunktsioon ja probleemid magamistoas võivad sageli olla stressi tagajärg. Emotsionaalselt ülendav ja ergutav lõõgastus, kannikeseõli võib aidata tõsta teie libiidot ja ületada stressist või ärevusest tingitud raskusi.
Kannikese õli aitab ravida unetust
Hea uni on elutähtsate organite korrashoiu ja kehasüsteemide korrektse toimimise tagamiseks hädavajalik, sest keha kasutab säästetud energiat enda taastamiseks ja laadimiseks. Rahulik uni võimaldab meil olla füüsiliselt ja vaimselt võimelised oma igapäevaseid ülesandeid täitma. Leevendades pingeid ja stressi ning soodustades rahu ja lõõgastumist, võib kannikese eeterliku õli aroom radikaalselt kaasa aidata rahulikule ööunele ning on loomulik vahend unetuse või unehäirete korral.