Madagaskari vanilje aroomiõli 4.5€

Kogus: 10ml
Kaubamärk: Goloka

Vanilje aroomiõli võib kasutada rahustavaks mediteerimiseks. Vanilje magus lõhn loob rahuliku ja armastava õhkkonna. Seda võib kasutada romantilisel õhtul, magamistoas, armastuse ja õnne ligitõmbamise rituaalidel, armastuse kristallide puhastamiseks, tülide lahendamise soodustajana, vaimse võimekuse suurendamiseks, mälu parandamiseks või lihtsalt lõõgastumiseks ning stressi ja ärevuse maandamiseks. Sobib kasutada ka raharituaalides.
Neid kvaliteetseid aroomiõlisid toodab Goloka, Bangalore, India. Puhas Madagaskari vanilli aroomiõli kasutab looduslikke ekstrakte, et anda teile kogu teie kodus kõige puhtam lõhn, luues imelise sooja ja kutsuva atmosfääri, lõhnastades teie keskkonda täiuslikult meeldivaks lõõgastumiseks. Puhas Madagaskari vanilli aroom aitab luua kodus lõdvestus- ja rahutunde ning kutsub esile rahuliku ja meditatiivse seisundi.

Aroomiõli võib kasutada alternatiivina viirukile, kasutada õlipõletitel, et vabastada selle elutruu lõhn.
Aroomilambis kasutamiseks lisage 2-3 tilka aroomiõli 10 ml veele ja süüdatud teeküünal. Ärge kunagi jätke oma aroomilampi pikaks ajaks järelevalveta ja hoidke seda lastele kättesaamatus kohas.

*Seda toodet ei testita loomade peal.