Niaouli eeterlik õli 4€

Kogus: 10ml
Niaouli eeterlikul õlil on mitmeid eeliseid.
Äärmiselt mitmekülgsel niaouli eeterlikul õlil on arvukalt omadusi: immunostimuleeriv, antiseptiline, viirusevastane, hingamisteede lima vedeldaja, veeni- ja lümfisüsteemi dekongestant, seenevastane, naha radioprotektor ja tervendaja.
Kas teadsite, et niaouli eeterlik õli võib aidata võidelda talviste nakkustega ja isegi ravida pindmisi põletusi?
Sarnaselt eucalyptus radiataga stimuleerib niaouli immuunsüsteemi ning ravib põskkoopapõletikku ja nohu. Tervendava ainena kaitseb ja taastab niaouli eeterlik õli nahka (ka pärast kiiritusravi, kui seda kasutatakse koos aloe vera geeliga) ning on antiseptiline, viirusevastane, antibakteriaalne ja seenevastane. Vereringet tugevdava vahendina leevendab see raskeid jalgu, veenilaiendeid ja hemorroidid.
Kuidas kasutada niaouli eeterlikku õli?
Kuna niaouli eeterlik õli on rikas terpeenide ja eukalüptooli poolest, on äärmiselt oluline järgida selle annust. kasutage ettevaatlikult, sest kui te kasutate pidevalt kauem kui paar päeva, võib tekkida ravimite sekkumise oht.

Kasutusmeetodid:
• Naha pealekandmine ja massaaž
• Vann
• Sissehingamine (kuiv või märg)
• Difusioon

Märg sissehingamine: Lisage 1 tilk niaouli eeterlikku õli ja 1 tilk tüümiani eeterlikku õli ning lahjendage need keevas vees. Hingake sügavalt sisse 5-10 minutit hommikul ja õhtul 5 päeva jooksul. Alates 12 aastast+.
Kasutamiseks alates 7. eluaastast asenda tilk tujanooltüümiani eeterlikku õli 1 tilga tüümiani eeterliku õliga linalooliga.

Massaaž: segage 1 tilk teepuu eeterlikku õli ja 1 tilk niaouli või eukalüpti eeterlikku õli väikese koguse sheavõiga. Masseerida ninakõrvalurgetesse (piki kulmu, jälgides, et see ei satuks silma) 3 korda päevas 8 päeva jooksul. Alates 7 aastat+.

Kuiv sissehingamine: lisage 2 tilka teepuu eeterlikku õli 2 tilgale niaouli eeterlikule õlile või eukalüptiõli taskurätikul, hingake sügavalt sisse 3 korda päevas 8 päeva jooksul. Alates 7 aastat+.

Difusioon: lisa difuuserisse 30 tilka ravintsara või niaouli eeterlikku õli ja 5 tilka teepuu eeterlikku õli. Hingake sügavalt 10 minutit, 3 korda päevas. Alates 7 aastat+.

Naha pealekandmine: turse leevendamiseks segage 1 tilk niaouli eeterlikku õli, 1 tilk teepuu eeterlikku õli, 2 tilka ravintsara eeterlikku õli. Kandke seda segu 3–4 korda päevas otsmiku põskkoobastele, 2 sentimeetrit kulmudest kõrgemale. Alates 7 aastat+.