Palmarosa eeterlik õli 4€

Kogus: 10ml
Ladinakeelne nimi: Cymbopogon Martinii
Kasutatud taime osa: muru
Päritolu: India
Ekstraheerimismeetod: aurudestilleerimine

Palmarosa eeterlikul õlil on roosilaadne lõhn, mis muudab selle kauniks lisandiks teie eeterlike õlide kollektsiooni. See on tuntud oma loomulike nahale kasulike omaduste poolest.
Palmarosa on üks looduse tähtedest naha tervise hoidjaid. Reguleerib naha niiskust ja rasu tootmist ning on seetõttu kasulik nii kuivale kui rasusele nahale. See on põhjus, miks Palmarosa eeterlikku õli lisatakse nahatoodetele, näiteks seepidele, kreemidele jne. Rakkude uuenemise eeliseid pakkuv Palmarosa eeterlik õli toidab ja taastab naha tervist ja harmooniat. See on tuntud ka oma võime poolest väsinud ja valusaid jalgu noorendada, seega teeb see jalale suurepärase hoolduse.
Sellel on nii rahustav kui ka meeliülendav toime, see toniseerib südant ja meelt. See toetab sügavat und, tõstab, rahustab tuju ning pakub mugavust ja tuge naiselikele tsüklitele. Samal ajal toetab see tervislikku heaolureaktsiooni, muutes palmarosa võimekaks kiirendada taastumisaega raskel talvehooajal. Sisuliselt jahutav ja niisutav palmarosa võib pakkuda leevendust ebakindluse, leina või kaitsevõime vaimsetele vaevustele.