Patšuli aroomiõli 3.50€

Kogus: 10ml
Kaubamärk: Goloka

Patšulil on väga omapärane tugev, suitsune, soe, magusalt läbitungiv aroom.
Patšuli tõstab energeetilist taset, rahustab hinge ja meelt, leevendab lihaspingeid ja lõõgastab. Aroom, mis avab meile elu ilu ja sensuaalsuse. Patšulil on maandav, taastav ja sensuaalne mõju, leevendab stressi, aeglustab hingamist, eemaldab takistused ja selgitab meelt. Patšuli aroomiõli inspireerib ja ühendab meid, aitab märgata väikseid positiivseid asju igapäevaelus.
Kasutage aroomiteraapias imelise lõõgastustunde loomiseks või lihtsalt veetlevaks viisiks ruumi värskendamiseks patšuli lõhnaga.

Neid kvaliteetseid aroomiõlisid toodab Goloka, Bangalore, India. Puhas patšuli aroomiõli kasutab looduslikke ekstrakte, et anda teile kogu teie kodus kõige puhtam lõhn, luues suurepärase sooja ja kutsuva atmosfääri, lõhnastades teie keskkonda täiuslikult, et lõõgastuda ja meelelahutust pakkuda. Puhas patšuliõli maandab ja võib emotsioone tasakaalustavalt mõjuda.
Aroomiõli võib kasutada alternatiivina viirukile, kasutada õlipõletitel, et vabastada selle elutruu lõhn.
Aroomilambis kasutamiseks lisage 2-3 tilka aroomiõli 10 ml veele ja süüdatud teeküünal. Ärge kunagi jätke oma aroomilampi pikaks ajaks järelevalveta ja hoidke seda lastele kättesaamatus kohas.

*Seda toodet ei testita loomade peal.