Cool Breeze - Song of India 6.90€

Kogus: 10ml
Suurendage oma värskust selle piparmündise jahutava seguga, mis kosutab ja jahutab meelt.
Sisaldab 100% puhaste eeterlike õlide segu: piparmündi, rohemündi, salvei ja geraaniumõli.
Selle segu õlid on 100% puhtad ja neid ei ole lahjendatud baasõliga, andes teile kontsentreeritud loodusliku lõhna. Kasutage seda 100% loodusliku eeterliku õli segu õlipõletites või lisage see segusse.
Eeterlikud õlid on taimedest ekstraheeritud orgaanilised ühendid, millel on tohutult tervendavad omadused. Eeterlike õlide kasutamist ravi eesmärgil nimetatakse sageli aroomiteraapiaks, mis on terviklik ravi, mille eesmärk on parandada füüsilist, vaimset ja emotsionaalset tervist.
Eeterlikku õli kasutatakse sageli lõõgastumiseks, iluhoolduseks, kodu puhastamiseks ja kõige sagedamini loodusliku ravimina.

Song of India tervise- ja lõhnatooted tähistavad loomulikku ja terviklikku eluviisi. Püüdes saavutada õrn tasakaal keha ja vaimu vahel, on kõik nende tooted loodud teie hinge turgutamiseks, rikastamiseks ja energia andmiseks. Tuginedes iidse ayurveda teaduse põhimõtetele, on Song of India tooted valmistatud India igivanade traditsioonide ja meetodite järgi. Tule, koge puhast rõõmu loomulikust headusest!