Ylang Ylang eeterlik õli - Song of India 6.90€

Kogus: 10ml
Puhas eeterlik õli ylang ylang, klaaspipetiga.
Ekstraheerimismeetod: aurudestilleerimine.
Taimeosa: Cananga Odorata (Ylang Ylang) lilleõli.
Ylang Ylang on saadud ainulaadsetest tähekujulistest lilledest ning sellel on rahustav ja meeliülendav toime. See magus ja selge lõhn soodustab und ja äratab sensuaalsust. Meeleolu tõstja Ylang Ylang toob leevendust depressioonile ja ärevusele. Toob lõõgastust kehale ja vaimule ning annab elule veidi rõõmu.
Ylang-Ylangi nimetakse “lilleõieks” - tugeva, magusa, vürtsika ja lummava lõhnaga aphrodiisikum. Sellel on eufooriline ja tuju tõstev mõju. See kõrvaldab ärevuse, pinge, viha ja hirmu tunded, on efektiivne depressiooni, väsimuse ja unetuse korral. Kasulik naha- ja juuksehoolduses, juuste väljalangemise vastu aitab see vähendada naha rasu sekretsiooni, mõjutada aknet, on kasulik ärritunud ja kahjustatud nahale. Aitab ka küünte ja igemete tugevdamisel.

Eeterlikud õlid on taimedest ekstraheeritud orgaanilised ühendid, millel on tohutult tervendavad omadused. Eeterlike õlide kasutamist ravi eesmärgil nimetatakse sageli aroomiteraapiaks, mis on terviklik ravi, mille eesmärk on parandada füüsilist, vaimset ja emotsionaalset tervist.
Eeterlikku õli kasutatakse sageli lõõgastumiseks, iluhoolduseks, kodu puhastamiseks ja kõige sagedamini loodusliku ravimina.

Song of India tervise- ja lõhnatooted tähistavad loomulikku ja terviklikku eluviisi. Püüdes saavutada õrn tasakaal keha ja vaimu vahel, on kõik nende tooted loodud teie hinge turgutamiseks, rikastamiseks ja energia andmiseks. Tuginedes iidse ayurveda teaduse põhimõtetele, on Song of India tooted valmistatud India igivanade traditsioonide ja meetodite järgi. Tule, koge puhast rõõmu loomulikust headusest!