Südametšakraõli - Anahata 11€

Kogus: 10 ml
9 ml jojobaõli ja 1 ml 100% puhtaid eeterlikke õlisid
Koostis: roosipuu, orgaaniline apelsin, greip, neroli ja sandlipuu.

Südametšakra (anahata)
Südametšakra ülesanne:
Südametšakras asub tšakrasüsteemi kese. Siin toimub esteetiliste impulsside (muusika, kunsti) tõlgendamine tunneteks ja emotsioonideks. Võime armastada vabalt ja ilma hirmudeta. Negatiivsed tunded neutraliseeritakse. Tervenemine saavutatakse läbi iseenda vastuvõtmise sellisena nagu oled. Enese siiras armastamine ja aksepteerimine. Seda tšakrat iseloomustab südame, armastuse, kaastunde, siira osavõtlikkuse, isetuse, pühendumise ja tervenemise arenemine.
Harmoonia: tingimusteta armastus, harmoonia, tervenemine, kaastunne, empaatiavõime, halastus, arusaamine, elutarkus, vastutab armastuse ja pereõnne eest, õrnus, soojus, hoolivus, paindlikkus, siin tajume ilu looduses. Südames muudetakse kunst, muusika, luule, kujundid, sõnad, helid tunneteks. Igatsus sügava, intiimse kontakti, üksolemise, kooskõla ja armastuse järele, terviklikkuse energia kiirgamine, elu, suhete, kogemuste tolereerimine armastuseprisma läbi, andmisrõõm, ülendatuse ja üksolemise tunne, avatus.
Disharmoonia: 
 Väljendatud armastus ei ole siiras, kuna andmise eest oodatakse vastutasu – seda nimetatakse tingimustega armastuseks. Ülemäärane sõbralikkus ja abivalmidus e. armastuse teenimine. Ei suuda anda või vastu võtta armastust, õrnus ja pehmus tekitavad kohmetust, tõrjumisest tulenev haavumine, ei julge end teistele avada, sellest tulenev kesta pugemine, kurbus ja õnnetu olemine, tahe jagada oma armastust, aga hirm tõrjumise ja valu ees teeb võimatuks sobiva viisi leidmise. Tulemuseks on suletus, ülbus, teesklus, ahnus, kõrkus, ükskõiksus, külmus, südametus.
Blokeerunud südametšakra haigused:
frigiidsus – ei talu puudutusi, allergiad, astma, probleemid nahaga, südame- ja kopsuhaigused, laienenud rindkere, mis viitab sisemisele soomusrüüle ja kaitsele rünnakute ja valu vastu, depressioonid.