Kalkopüriit kõrvarõngad

Kaal: 7,1g
Hõbe 925
Kivi mõõdud: 1,6x1,3cm, üldpikkus u.3,3cm

KALKOPÜRIITi loetakse õnne ja rõõmu kristalliks. Avab vaimsed võimed ja tugevdab sisetunnet, õpetades nii usaldama oma sisemist häält. Hingelisel tasandil aitab visualiseerimisel ja oma reaalsuse loomisel. Loob kaastunnet kõigi maailma olendite suhtes ning kaitseb sotsiaalset õiglust ja võrdseid võimalusi. Psühholoogiliselt kaitseb negatiivsete mõtete ja uskumuste eest ning lahustab need. Aitab hõlpsasti ületada takistusi ja õpetab käesolevas hetkes õnne leidma. On toeks traumaatilistes olukordades, et märgata elu kingitud õppimisvõimalusi. Ühendab keha, meele, emotsioonid ja hinge, aitab vabaneda kõigest sellest, mida te oma ellu enam ei vaja ning seejärel sirge seljaga edasi minna.
Vaimsel tasandil aitab ära tunda ja lahustada kahjulikud mõtted. On tõhus abiline taassündimisel ning kivi saab programmeeridakaugtervenemiseks.
Borniit hõbedaga tugevdab füüsilist ja eeterkeha ühendavat hõbedast nööri, tagades turvalise tagasitee astraalrännakutelt. Hõbe on stabiliseeriv metall, mis võimendab temaga koos kantavate kivide omadusi ja suunab nende energia õigesse kohta. Selline kombinatsioon võimendab taju ja intuitsiooni, annab inspiratsiooni ning on peegliks müstiliste nägemuste ja tulevikku vaatamisel. Aitab ligi pääseda kolmanda silma blokaadidele ja neid lahustada, eriti kui need on minevikus sihilikult esile kutsutud. Emotsionaalsel tasandil aitab hõbedal borniit enese eest emalikult hoolitseda ning suurendab platoonilist või romantilist armastust.
Kalkopüriit on abiks taastumisel, toetab rakumälu, rakustruktuure, ainevahetust, aitab tasakaaluhäirete, tursete ja ülihappesuse korral ning kaaliumi omastamisel. Lahustab lupjunud kohti kehas ja leevendab krampe.
Hoidke seda käes, kasutage võre loomisel või asetage vajalikule kohale kehal.