Moldaviit kõrvarõngad 250€

Kaal: 4.47g
Kiviosa mõõdud: u.1,6x1cm
Hõbe 925

AINUEKSEMPLAR!

MOLDAVIIT on tektiidi vorm ning väidetakse see olevat maavälist päritolu, mis on tekkinud, kui Maad tabas hiigelsuur meteoriit. Löögi soojus kujundas ümber ümbritsevad kaljud, luues puistevälja ja paisates tekkinud kristallid üle laia ala. Moldaviit on seega maaväliste energiate ühtesulamine emakese Maaga. See on haruldane kivi. Tänapäeval leitakse seda Vltava jõe kallastelt ja pole tõenäoline, et seda võiks leiduda mõnes muus paigas maailmas. Kristall ilmselt kaob aja jooksul.
Moldaviiti on kasutatud ammustest aegadest talismanina ning amuletina rikkuse ja viljakuse saavutamisel. Usutakse, et see tervendab ja abistab Maad arengus ning on tulnud aeg moldaviidi energiat targalt kasutada. See võib tublisti tugevdada teiste kristallide mõju, tõstes nende vibratsioonid maksimaalseks. Moldaviit viib teid ühendusse teie kõrgema minaga ja maaväliste olenditega. Sellel on kosmiline ülimhing, mille võib kokkupuutesse viia vaimsete õpetajate ja kosmiliste sõnumitoojatega. Hoides kivi valguse poole ja vaadates pingsalt selle sisse, võite kogeda teadvuse nihet. Kivi kannab teid kõige kõrgematesse vaimsetesse dimensioonidesse ja kergendab arengut. Seda on vaja maandada, vastasel korral võib see teid juurteta jätta.
Moldaviidil on erakordselt kõrge vibratsioon, mis avab tšakraid, puhastab need blokaadidest ja joondab neid. See aitab toimida vastavuses jumalikule plaanile ja kiirendab vaimset kasvu. Moldaviit resoneerib kroontšakraga, avades selle kõrgeima vaimse juhatuse vastuvõtuks. Kurgule paigutatuna annab moldaviit edasi planeetidevahelisi sõnumeid, eriti Maa ökoloogilise seisundi ja selle tervendamisvajaduse kohta.
See on kivi, mis ületab aja. Kolmandale silmale paigutatuna võimaldab moldaviit liikuda tulevikku või tagasi minevikku. Hõlbustab vajadusel rände teistesse eludesse. Selle asemel, et minna tagasi minevikku oma elu uuesti läbi elama - välja arvatud vaimse tarkuse omandamiseks või -, näitab moldaviit teile tuleviku võimalusi. Moldaviidi mõju all võite minna edasi tulevasse ellu, et näha praeguses elus ettevõetud tegevuste tulemusi või teada saada, mida on vaja teha praeguses elus, et takistada kaotusi tulevikus.
Moldaviit on kasulik kivi tundlikele inimestele, kes leiavad, et neil on raske inkarnatsioonis Maa peal olla ning kes ei suuda kohaneda kannatuste ega sügavate emotsioonidega. Palju sellised inimesed on tähelapsed, kes on maale appi tulnud selle üleminekuajal. Nad pole harjunud Maa raskete energiatega ja leiavad raske olevat mahutada vaimset keha füüsilisse ning neil on vaja ennast maandada. Selles protsessis aitab neid moldaviit, mida on kasutatud koos maandavate kividega, nagu hematiit ja suitsukvarts. Südame kohale paigutatuna kergendab moldaviit maaväliste olendite koduigatsust. Moldaviidil pole kristallilist strukrtuuri ja seepärast viib ta teid teie piirangutest ja sidemetest välja.
Psühholoogiliselt on see toeks ilmalikust lahtiütlemisel, maistes küsimustes, nagu raha ja muretsemine tuleviku pärast. Moldaviit annab ülevaate inkarnatsiooni põhjustest ja kontakteerub teie vaimse eesmärgiga, sulandades selle maisesse ellu. See empaatiat ja kaastunnet.
Vaimsel tasandil on moldaviit tavapäratu ja inspireeriv, tuues esile ootamatuid lahendusi. See võib äratada varjatud mälestusi ja saada spirituaalset informatsiooni intellekti kaudu. Laseb vabaks kinnisideed ja vananenud uskumused ning neutraliseerib hüpnoosis saadud käske.
Füüsiliselt võib moldaviidi käes hoidmine vallandada kehad pööraselt suure energiapuhangu, millel on võimsad metafüüsilised mõjud. See otsekui laadib alla informatsiooni Akaši kroonikatest ja valguskehast, mida seejärel tuleb töödelda ja teadvusesse tuua. See protsess võib veidi aega võtta, kuid kiirendab vaimset kasvu ja tõstab isiklikku võnkesagedust.
Kindla haigusseisundi ravimise asemel muudab moldaviit inimese pigem teadlikuks sümptomite põhjustest ja allikast ning toetab seejärel vabakslaskmise ja tervendamise protsessi. Toob ka haiguses sisaldunud õppetunni teie tähelepanu alla. Moldaviiti saab kasutada kui diagnoosivahendit. Inimestele, kellele ei meeldi kivi tumeroheline värvus, on tundeelamus sageli vastumeelt ning neil on vaja kogeda tingimatut armastust ja terviklikkust. Neil võib tegu olla ka peidetud emotsionaalse traumaga, mis on vaja pinnale tõsta, et seda tervendada.