Oliviin kõrvarõngad 55€

Kaal: 1,31g
Kõrvarõngaste suurus: 1,2 x 0,6 cm.
Kivi suurus: 3mm
Kõrgpoleeritud hõbe 925, plaatinaga kaetud

OLIVIIN on tuntud ka kui PERIDOOT, KRÜSOLIIT. Oliviin on võimas puhastaja ja aura kaitsja. Vabastades ja neutraliseerides mürke kõigil tasanditel, puhastab see eeterkeha, füüsilist keha ja meelt. Oliviin avab, puhastab põhjalikult ja aktiveerib südant ning päikespõimikutšakrat, vabastades nn. vana pagasi. Kivi vabastab taagast, süütundest ja kinnismõtetest. Oliviin õpetab, et inimestest või minevikust kinnihoidmine on viljatu tegevus. Näitab, kuidas vabastada end välistest mõjutustest ja loota juhatust omaenda kõrgematelt energiatelt. Kivi laseb lahti negatiivsed mustrid ja vanad vibratsioonid, nii et võib üle minna uuele sagedusele.  Aitab võitu saada tunde-traumadest ja leppida elumuutustega. Kui olete oma psüühikaga vaeva näinud, abistab oliviin teid kiirel edasiliikumisel. See nägemuslik kristall aitab teil aru saada teie määratusest ja vaimsest eesmärgist. Eriti kasulik on see ravitsejatele.

Psühholoogiliselt leevendab oliviin armukadedust, t´rahutust, vimma ja viha ning vähendab stressi. Suurendab eneseusaldust ja enesekehtestamist kuid agressiivsuseta. Kasvamist motiveerides aitab oliviin ellu viia vajaliku muutuse. On abiks minevikku vaatamisel, et leida head oma kogemustes, ja õpetab endale andestama. Kivi loob psühholoogilise selguse ja heaolu. See on häälestatud vaimse tõe saavutamisele ja reguleerib elu tsükleid.

Vaimselt tervendab oliviin meelt ja avab selle uutele teadlikkuse tasanditele. Kõrvaldab letargia, juhtides tähelepanu kõigele sellele, miste teadlikult või alateadlikult olete hooletusse jätnud. Oliviini abiga võite möönda oma vigu ja edasi liikuda. Aitab teil võtta vastutust oma elu eest, eriti kui usute, et " see kõik on kellegi teise süü". Oliviini mõjul võivad rasked suhted suuresti paremaks muutuda.  

Oliviinil on toniseeriv mõju. Ravitseb ja taastab kudesid, tugevdab ainevahetust ja on kasulik nahale. Toetab südant, harknääret, kopse, sapipõit, põrna, soolestikku, parandab haavandeid ning tugevdab silmi. Alakõhule paigutatuna aitab see sünnitusel, tugevdades kokkutõmbeid, kuid vähendades valu. Kivi energia tasakaalustab bipolaarseid häireid ja saab jagu hüpohondriast.