Topaas kõrvarõngad 

Mõõdud: 1,2 x 0,6 cm.
Kolm lihvitud topaasi on 3 mm suurused
Kaal: 1,9g
Kõrgpoleeritud hõbe 925, plaatinaga kaetud.

TOPAAS on leebe ja kaastundlik kivi, mis suunab energia sinna, kus seda kõige rohkem vaja on. Rahustab, tervendab, ergastab, laeb, annab uut motivatsiooni ja joondab keha meridiaanid. Topaas edendab tõde ja andestamist. Aitab heita rajale valgust, valgustab sihte ja äratab sisemised ressursid. Kristall toob universumist kaasa usaldust, mis võimaldab teil pige "olla" kui "teha". See kõrvaldab kahtluse ja ebakindluse. Topaasi vibreeriv energia annab rõõmu, heldekäelisust, küllust ja head tervist. Seda on traditsiooniliselt tuntud armastuse ja rikkuse kivina, mis aitab edukalt sihile jõuda. Toetab kinnitusi ja ilmutusi ning visualisatsiooni. Väidetavalt on topaasikristalli tahkudel ja tippudel nii positiivset kui negatiivset energiat, mille kaudu saab fokuseerida universumile esitatava palve, et seda siis Maa tasandil ilmutada.
Suurepärase aura puhastaja ja lõõgastajana vabastab topaas pinged igal tasandil ja võib kiirendada vaimset arengut seal, kus ta on vaeva näinud. Psühholoogiliselt aitab topaas teil oma sisemisi rikkusi avastada. Tekitab eneseusaldust ja inimarmastust, soovi jagada oma rikkusi ja levitada päikesepaistet kõikjale ümberringi. Negatiivsus ei jää rõõmsameelse topaasi juures ellu. Kivi edendab avatust ja ausust, eneseteostust ming tungivat soovi arendada sisemist tarkust.
Vaimselt abistab topaas probleemide lahendamisel ja on eriti kasulik nendele, kes tegelevad kunstiga. Aitab teil teadlikuks saada mõjust, mis teil on, ning teadmistest, mida olete omandanud raske töö ja elukogemustega. Sel kivil on võime näha nii suuremat pilti kui ka tillukesi detaile, tunda ära, kuidas need on vastastikku seotud. Topaas annab tuge ideede väljendamisel ja jagab nutikust. Topaas on oivaline emotsionaalne tugi - see stabiliseerib emotsioone ja muudab teid vastuvõtlikuks igast allikast tulevale armastusele.  

Sinine topaas abistab kurgutšakrale või kolmandale silmale paigutatuna neid tšakraid ja hõlbustab sõnalist eneseväljendust. On suurepärane värvus mediteerimiseks ja enda kõrgemale olemusele häälestumiseks, aidates teil elada vastavalt teie taotlustele ja vaadetele. See värvus häälestub tõe ja tarkuse inglitele, aitab teil näha reegleid, mille järgi olete elanud, ja ära tunda, kus te olete omaenda tõest hälbinud.
Topaasi võib kasutada tervise toetamiseks ja säilitamiseks. Parandab seedimist ja võitleb anoreksiaga, parandab maitseaistinguid, tugevdab närve ja ergutab ainevahetust.