Amasoniit hõbe ripats 65€

Mõõdud: 3,2x1,3cm
Kaal: 5,92g
Hõbe 925, kaetud roodiumiga
Vene amasoniit inspireerib särava türkiis-rohelise värvi ja heleda mustriga.

AMASON
IIT annab julguse kõnelda asjadest, mis juba ammu meeles mõlguvad. Vähendab muret ja hirmu, aitab paremini mõista elu väljakutseid ning annab lootust ja jõudu edasi liikuda. Mahendab tujusid, rahustab närvisüsteemi ja tõstab teadlikkust. Tänu sellele on sul lihtsam oma tõelisi tundeid mõista ning väljendada. Ta aitab näha elu erinevate nurkade alt ning lõpetada emotsioonide põhine käitumine. Aitab meil probleeme paremini mõista ja kahjulikest hoiakutest vabaneda. Sümboliseerib tõde, avameelsust ja siirust. Idamaades arvati, et ta arendab ka prohvetlikke võimeid. See poolvääriskivi on seotud Kuu rütmidega ning tasakaalustab nais- ja meesenergiat, toetab abielu ja pereelu. Koduperenaised, emad, suurpered, koduehitajad on amasoniidi hoole ja kaitse all. Amasoniiti peetakse ka materiaalse külluse ligimeelitajaks.
Kristalliravis hinnatakse amasoniiti siis, kui vajatakse tasakaalustava toimega kivi intuitsiooni ja meelt, kõhtu ja pead.
Amasoniit sobib kõigile, kanda võib teda pidevalt, ilma et ta kedagi kahjustaks. Tasakaalustab mees- ja naisenergiat. Leevendab muret ja hirmu, ravib emotsionaalset traumat. Universaalse armastuse ilmutaja. Südame- ja kurgutšakra ning vastavad elundid. Kolmas silm ja intuitsioon. Osteoporoos, kaltsiumipuudus, hambad, ainevahetushäired, lihasspasmid.